poniedziałek, Luty 19
Dramat w Bytomiu! Lekarze walczą o życie czteromiesięcznego dziecka skatowanego przez rodziców!

Dramat w Bytomiu! Lekarze walczą o życie czteromiesięcznego dziecka skatowanego przez rodziców!

4-miesięczna dziewczynka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze walczą o jej życie. Matka trafiła do aresztu. Do dramatycznych wydarzeń doszło w Bytomiu.

Lekarze wciąż walczą o życie dziecka, które z poważnym urazem głowy trafiło do szpitala. Dziecko jest w ciężkim stanie. Gdy ojciec dziewczynki spostrzegł, że ta nie oddycha – postanowił wezwać karetkę pogotowia.


26-letniej matce dziecka postawiono już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu własnego dziecka. Ojcu – narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. Mężczyzna został objęty nadzorem policji. W momencie zatrzymania dwojga rodziców, oboje byli pod wpływem alkoholu.

Kobiecie grozi do 10 lat więzienia; ojciec może być pozbawiony wolności najdłużej 5 lat. Policja i prokuratura podjęła działania mające ustalić szczegóły wyrządzenia obrażeń u 4-miesięcznej dziewczynki.

msm/tvp info

DRAMAT w Zabrzu! Matka podpaliła własnego … syna!

DRAMAT w Zabrzu! Matka podpaliła własnego … syna!

Policjanci z Zabrza zatrzymali kobietę podejrzaną o podpalenie swojego syna. 29-latek z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala. Podejrzana przebywa w areszcie. Grozi jej dożywocie.


Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Tarnopolskiej w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce – podano na stronie zabrzańskiej policji. 29-letni mężczyzna spał, gdy matka podpaliła jego ubrania, a następnie wyszła z mieszkania.

Płonącemu mężczyźnie pomocy udzieliła sąsiadka, która wezwała karetkę. Mężczyzna z licznymi oparzeniami trafił do szpitala, jego stan jest ciężki.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i biegły z zakresu pożarnictwa.

50-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Miała 2 promile alkoholu we krwi.

Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. W trakcie czynności procesowych podejrzana przyznała się do winy.

Decyzją zabrzańskiego sądu została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

 

frt/interia

Emerytowany pies mówi jak jest! Uważaj na internet i pożary w kafejkach internetowych! ZOBACZ!

Emerytowany pies mówi jak jest! Uważaj na internet i pożary w kafejkach internetowych! ZOBACZ!

Dariusz Loranty w swoim najnowszym Przeglądzie Kryminalnym tygodnia naprawdę porusza bardzo ciekawe wydarzenia, jakie miały miejsce w Polsce. Jednym z nich jest np. pożar w szkolnej kafejce internetowej bo ….


 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA:

 

To są naprawdę niezłe jaja! Wroński dostał pozew! Za co? ZOBACZ SAM!

To są naprawdę niezłe jaja! Wroński dostał pozew! Za co? ZOBACZ SAM!

Piotr Wroński został pozwany! Za co i przez kogo? Wraz z Anitą Gargas, Wroński został pozwany przez celebrytę – detektywa Krzysztofa Rutkowskiego za … schizofreniczną wizję świata, „bo istnieje Gargas, Wroński, ćmy i lamparty…którzy to wespół odkryli międzynarodową aferę której macki z Egiptu sięgają do Polski.”. ŻART? Nie, posłuchaj!