czwartek, Grudzień 2714-latka postanowiła odebrać sobie życie! Rzuciła się pod pociąg! WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!

14-latka postanowiła odebrać sobie życie! Rzuciła się pod pociąg! WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE!

Nastolatka z podmoskiewskiej Łobni chciała popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji maszynisty, nic się nie stało. W internecie pojawiło się szokujące nagranie z tego zdarzenia.

Film jest wykonany z kabiny maszynisty. Widać na nim, jak dziewczyna stoi na torach i cudem udaje się jej uniknąć śmierci. – Tak to się dzieje. Oto ona, i nigdzie nie ucieka. Tak ludzie kończą życie. Widzicie? – słychać komentarz na nagraniu.

źródło: YouTube

Alkohol, dziwki i ostra ZABAWA! Tak reprezentacja Polski bawiła się przed… Dziwić się, że przegrali

Alkohol, dziwki i ostra ZABAWA! Tak reprezentacja Polski bawiła się przed… Dziwić się, że przegrali

Polska reprezentacja mocno zawiodła swoich kibiców. Najpierw dramatyczna porażka w meczu z Senegalem. Jeden samobójczy, drugi równie niefortunny gol. Miał być rekompensata w meczy z Kolumbią. Finalnie okazało się, że było jeszcze gorzej. Jak będzie w meczu z Japonią? Dowiemy się już jutro.

Po obu meczach mnóstwo spekulacji i pytań „dlaczego”? Wiele osób sugeruje, że na wyniki mogły mieć wpływ ostre imprezy, w których uczestniczyła nasza reprezentacja. Miało do nich dochodzić na zgrupowaniu w Arłamowie. Ostatniego wieczoru zgrupowania piłkarze mieli tak mocno poszaleć, że odbiło się to na ich zdrowiu. Na tej imprezie kontuzji miał się nabawić Kamil Glik.

Świadkowie donoszą, że impreza była bardzo huczna, a towarzystwo umilały piękne panie.

Największa sensacja na mundialu! Tego nikt się nie spodziewał! Upadli niżej niż…

Największa sensacja na mundialu! Tego nikt się nie spodziewał! Upadli niżej niż…

Największa sensacja Mistrzostw Świata. Niemcy jadą do domu! Koreańczycy w doliczonym czasie gry zapewnili im bilety do ojczyzny i historyczne piekło.

Już wiadomo, że w Rosji zostanie wyłoniony nowy mistrz świata. reprezentacja Niemiec sensacyjnie odpadła z mundialu, po meczu z Koreą Południową, wynikiem 0:2. Przed feralnym meczem byli na miejscu premiowanym awansem, mieli los w swoich rękach, ale kompletnie się rozczarowali.

Po nerwowych meczach z Meksykiem i Szwecją miało być lepiej. Jednak drużyna Joachima Loewa znowu się nie popisała.

ZOBACZ TAKŻE:Polacy nie zagrają z Japonią PODDAJĄ SIĘ WALKOWEREM! „Po ch… nam to. Ja już nie mam siły biegać. Pi…” Tego na mundialu jeszcze nie było!

 

 

15-latka ze śmiertelną dawką alkoholu we krwi trafiła do szpitala! Była tak pijana, że…

15-latka ze śmiertelną dawką alkoholu we krwi trafiła do szpitala! Była tak pijana, że…

Tak duże stężenie alkoholu, u tak młodej osoby, mogło skończyć się tragicznie. Do szpitala w Ostrzeszowie trafiła pijana 15-latka, badanie wykazało, że miała we krwi 2,5 promila alkoholu. To stężenie mogło okazać się śmiertelne.

Szpital zawiadomił policję. Funkcjonariusze nie chcą zdradzać szczegółów incydentu. Dziewczyna nie padła ofiarą przestępstwa na tle seksualnym, ani nie zażywała środków psychotropowych.

Po badaniach dziewczyna została wypisana do domu. Policja apeluje aby w okresie wakacyjnym rodzice „Objęli swoje dzieci szczególnym nadzorem”.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com