wtorek, Grudzień 2517-latka wypadła z okna na czwartym piętrze! Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas szkolnej wycieczki. Wszystko przez…

17-latka wypadła z okna na czwartym piętrze! Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas szkolnej wycieczki. Wszystko przez…

17-latka wypadła z okna na czwartym piętrze. Wszystko działo się podczas wycieczki szkolnej. 

Uczniowie jednego z słupskich liceów wybrali się na wycieczkę do Kołobrzegu. Około 6 rano policja dostała zgłoszenie, że przed hotelem przy ul Portowej leży młoda kobieta. Nastolatka była przytomna, z licznymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Lekarze nie udzielają informacji na temat jej zdrowia.

Sprawy nie chce komentować również szkoła, do której uczęszcza nastolatka. Według nieoficjalnych informacji dziewczyna miała lunatykować i to doprowadziło do tragedii.

źródło: wprost.pl

 

Udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami!

Udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami!

Artur S. udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce. Jest akt oskarżenia przeciwko mordercy, 46-latek przyznaje się do winy. 

Zwłoki ofiary odkrył właściciel mieszkania, które wynajmował Artur S. Nie mógł skontaktować się z najemcą więc odwiedził go w mieszkaniu. W pomieszczeniach unosił się straszliwy smród, w wersalce znalazł zwłoki 24-letniej kobiety.

1 marca prokurator zdradził szczegóły zbrodni. 46-latek udusił swoją dziewczynę kablem od żelazka. Zwłoki włożył do wersalki i posypał proszkiem do prania aby zneutralizować wydzielający się odór. Mężczyzna chce dobrowolnie poddać się karze. Jego proces rozpocznie się w czerwcu w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

źródło: wprost.pl

Ksiądz uderzył 10-letniego chłopca podczas mszy świętej! Skandaliczne zachowanie było spowodowane…

Ksiądz uderzył 10-letniego chłopca podczas mszy świętej! Skandaliczne zachowanie było spowodowane…

Podczas mszy świętej ksiądz spoliczkował 10-letniego chłopca, za to, że wyjął z ust komunię świętą. O skandalicznym zdarzeniu poinformował portal fakt.pl.

Według relacji świadków, 10-letni chłopiec po usłyszeniu słów „Ciało Chrystusa” miał wyjąć z ust opłatek i przyglądać mu się. Został za to skarcony, najpierw pociągnięty za ucho, a później spoliczkowany. Rodzice natychmiast zareagowali na to zachowanie i wezwali policję. Kapłan jednak nie bał się funkcjonariuszy, miał krzyczeć że nic mu nie zrobią ponieważ „należy do dobrej zmiany”.

-Potwierdzam, że przyjęliśmy zgłoszenie o pobiciu. W związku z tym, że sprawa dotyczy dziecka, przekazaliśmy postępowanie do prokuratury. Na tym etapie nie mogę nic więcej powiedzieć – powiedziała sierż. sztab. Milena Kopczyńska. z policji w Pułtusku.

Śledztwo jest bardzo świeże, dlatego prokurator nie chce mówić o ewentualnych zarzutach.

źródło: fakt.pl

85-latka jechała pod prąd na drodze ekspresowej! UWAGA! Szokujące WIDEO dla ludzi o mocnych nerwach!

85-latka jechała pod prąd na drodze ekspresowej! UWAGA! Szokujące WIDEO dla ludzi o mocnych nerwach!

Takie sytuacje na drogach przerażają i stwarzają ogromne niebezpieczeństwo. 85-letnia kobieta jechała po drodze ekspresowej S3 pod prąd. Szybka reakcja kierowcy uchroniła przed zderzeniem. 

Policja z Zielonej Góry dostała nagranie, na którym widać auto jadące pod prąd na trasie S3. Funkcjonariusze szybko namierzyli i dotarli do kierowcy seata. Okazało się, że była nim 85-letnia kobieta. Zatrzymano jej już prawo jazdy i skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Po każdej takiej sytuacji, gdzie kierowca jedzie pod prąd, przeprowadzane są kontrole oznakowania zjazdów i wjazdów na drogę ekspresową.

W tym przypadku komisja orzekła, że oznakowanie było prawidłowe.

źródło: RMF24