poniedziałek, Grudzień 1024-latek ZDEWASTOWAŁ dwa policyjne radiowozy stojące pod komisariatem! Motywacja jego występku ZASKAKUJE!

24-latek ZDEWASTOWAŁ dwa policyjne radiowozy stojące pod komisariatem! Motywacja jego występku ZASKAKUJE!

24-letni mężczyzna z Żor zdewastował dwa policyjne radiowozy. Motywacja jego występku szokuje. Młody mężczyzna stwierdził, że zrobił to celowo ponieważ chciał trafić do więzienia. Desperat został aresztowany tymczasowo. 

Policjanci z komendy w Żorach najpierw usłyszeli dźwięk tłuczonych szyb, a później zobaczyli odpowiedzialnego za ten występek człowieka.

Mężczyzna powiedział, że wcale nie zamierzał uciekać, a stojące przed komendą radiowozy uszkodził celowo, bo chciał iść do więzienia. – powiedział Kamil Siedlarz z policji w Żorach dla portalu RMF24.

Oprawca został zatrzymany. Jak się okazało nie ma stałego miejsca zamieszkania ani pracy. Za zniszczone mienie grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: RMF24Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej! Meghan Markle wpadła w POWAŻNE TARAPATY! Ślubu nie będzie?!

Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej! Meghan Markle wpadła w POWAŻNE TARAPATY! Ślubu nie będzie?!

Prawdziwy skandal, a zarazem ogromny szok. Okazuje się, że bliski krewny przyszłej brytyjskiej księżnej zarabia w USA na plantacji marihuany.

 

Meghan Markle wywołała kolejny skandal na królewskim dworze! Tuż przed zbliżającym się ślubem z księciem Harrym. To już kolejny skandal, najpierw wypłynęły nagie zdjęcia Amerykanki, później wyszły na jaw ogromne kwoty, jakie wyda na ślub. Teraz okazało się, że bratanek Meghan masowo hoduje marihuanę.

 

Tyler Dooley, bratanek przyszłej panny młodej, korzysta z tego, że w stanie Oregon rekreacyjna marihuana jest legalna. Mężczyzna prowadzi plantację, z której czerpie spore zyski. Swój najnowszy produkt chce nazwać „Markle Sparkle” i podarować kuzynce na ślub!

źródło: se.plNadchodzi DRASTYCZNA zmiana POGODY! IMGW wydał ostrzeżenie dla 5 województw! Przed nami pogodowy ARMAGEDON!

Nadchodzi DRASTYCZNA zmiana POGODY! IMGW wydał ostrzeżenie dla 5 województw! Przed nami pogodowy ARMAGEDON!

Pogoda w ostatnim czasie mocno nas rozpieszcza, mamy wiosnę chociaż temperatury są iście letnie. W najbliższych dniach temperatura nieznacznie spadnie, jednak ciepły prąd znad Włoch przyniesie burze. Instytut Metrologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed nawałnicami i mocnymi opadami deszczu. 

 

Termometry wskażą od  kilkunastu  do ponad dwudziestu stopni. Wydano ostrzeżenie dla 5 województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

 

Na brak opadów mogą liczyć mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. Tam też będzie najcieplej – termometry w Lublinie i Rzeszowie wskażą 23-25 stopni.

źródło: IMGW17-latka dla „żartu” wepchnęła koleżankę pod koła autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach! Jak zakończyła się ta historia? ZOBACZ to drastyczne VIDEO!

17-latka dla „żartu” wepchnęła koleżankę pod koła autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach! Jak zakończyła się ta historia? ZOBACZ to drastyczne VIDEO!

Ten film mrozi krew w żyłach. Dramatyczne zdarzenie miało miejsce 12 kwietnia na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Dwie nastolatki szły chodnikiem, jedna dla żartu wepchnęła koleżankę pod przejeżdżający autobus komunikacji miejskiej. Zdarzenie zarejestrowały miejskie kamery. 

 

Na nagraniu widać dwie spacerujące nastolatki. W pewnym momencie jedna dziewczyna popchnęła drugą tak mocno, że ta upadła pod koła autobusu. Ułamki sekund sprawiły, że pojazd nie przejechał po głowie dziewczyny.

 

Ostatecznie dziewczyna, która spowodowała całe zdarzenie dostała 300 złotych mandatu, za spowodowanie zagrożenia w ruchu.

 

Kierowca jadący autobusem zatrzymał pojazd i wezwał pogotowie oraz policję, pomimo, że nic się nie stało.

źródło: czecho.pl, YouTube