sobota, Grudzień 2227-latek z Krakowa poszukiwany przez policję! Jest niebezpieczny! Możesz pomóc go odnaleźć

27-latek z Krakowa poszukiwany przez policję! Jest niebezpieczny! Możesz pomóc go odnaleźć

Policjanci z Krakowa poszukują 27-letniego Sebastiana Latacza. Za mężczyzną wydano list gończy. 

Mężczyzna jest podejrzany o przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko wiarygodności dokumentów oraz przestępstwa narkotykowe. Sąd zdecydował o aresztowaniu go.

Poszukiwany ma ok. 165-170 wzrostu, ma jasne oczy, smukłą twarz i nos nachylony w lewą stronę. Posiada liczne tatuaże na obu rękach.

Każdy, kto ma informację o miejscu pobytu poszukiwania powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Krakowie: tel. 12-61-52-908, 12-61-51-300 lub 997.

źródło: RMF24

Krwawa komunia w Gorzowie Wielkopolskim! Zamiast tortu pokroiła…

Krwawa komunia w Gorzowie Wielkopolskim! Zamiast tortu pokroiła…

Dramat rozegrał się w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim podczas imprezy komunijnej. 34-latka dźgnęła nożem swojego partnera, była pod wpływem alkoholu. Mężczyzna zmarł dwa dni później w szpitalu.

Do dramatu doszło 13 maja, policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej około godziny 17.30. Kobieta dźgnęła 43-letniego mężczyznę. Miał kilka ran kłutych w okolicy szyi.

Śledczy ustalili, że w momencie, kiedy kobieta kroiła nożem tort, doszło do ostrej sprzeczki z partnerem. Oboje byli pijani.

 

Kobieta została aresztowana na trzy miesiące. Grozi jej do 12 lat więzienia.

źródło: wp.pl, foto: piabay.com

14-latek zabił siekierą swoją matkę i babkę! Ciała przetrzymywał w …

14-latek zabił siekierą swoją matkę i babkę! Ciała przetrzymywał w …

14-letni chłopak z rosyjskiego miasta Konakowo, jest podejrzany o zamordowanie przybranej matki i babki, które były dla niego rodziną zastępczą od dwóch lat.

Ciała kobiet znaleziono w piwnicy ich domu. Podejrzanym w tej sprawie jest 14-letni podopieczny kobiet. Przesłuchania wykazały, że nastolatek dopuścił się zbrodni 10 dni temu. Najpierw pokłócił się ze swoją przybraną babcią, wziął siekierę, którą kilka razy uderzył ją w głowę, a później dobił nożem. Ciało zaniósł do piwnicy. To samo zrobił ze swoją 54-letnią przybraną matką, kiedy wróciła z pracy.

Policję zawiadomił były mąż 54-latki, po tym jak nie mógł skontaktować się ze swoją byłą partnerką.

 

źródło: RMF24

 

3-latek spadł z wysokości 45 metrów w otchłań wodospadu! Dramatyczne sceny zakończyły się…

3-latek spadł z wysokości 45 metrów w otchłań wodospadu! Dramatyczne sceny zakończyły się…

3-latek spadł z z wysokości 45 metrów, podczas oglądania wodospadu Pistyll Rhaeadr. Dziecko spadło do basenu o głębokości 0,5 metra i nic mu się nie stało. 

Świadkowie powiedzieli, że chłopiec i jego ciotka chcieli przejść z lewej strony wodospadu, gdzie nie ma chodnika. Nagle wszyscy usłyszeli krzyk. Chłopiec spadł do wody z wysokości 45 metrów. Jego ciotka próbowała go uratować po czym sama spadła w otchłań wodospadu. Przerażeni świadkowie byli pewni, że turyści zginą, stało się inaczej.

Maluch został wyciągnięty z 0,5 metrowego zbiornika wodnego. Jego ciotka spadła z 12 metrów na drzewo, z którego ściągnęli ją inni turyści.

Wezwani na miejsce lekarze nie stwierdzili żadnych obrażeń.

źródło: o2.pl, foto:pixabay.com