czwartek, Grudzień 274-letni chłopiec sam wyszedł z domu i błąkał się po mieście. Jego niesamowita historia wstrząsnęła Polską!

4-letni chłopiec sam wyszedł z domu i błąkał się po mieście. Jego niesamowita historia wstrząsnęła Polską!

Policja w Gdańsku próbowała ustalić adres zamieszkania 4-letniego chłopca, który samotnie jeździł miejskim autobusem po Gdańsku. Chłopiec wiedział jedynie jak ma na imię, nie wiedział nawet gdzie mieszka. Jak się później okazało, chłopiec wyszedł z domu ponieważ chciał pomóc swojej babci, która zasłabła. 

– 4-latek wsiadł do autobusu przejeżdżającego przez gdańską dzielnicę Ujeścisko i zmierzającego do centrum miasta. Po przejechaniu kilku przystanków kierowca autobusu zorientował się, że chłopiec podróżuje samotnie i zawiadomił policję – powiedziała asp. Karina Kamińska z policji w Gdańsku.

Policjanci mieli bardzo ciężkie zadania, ponieważ chłopiec nie znał nazwy ulicy na której mieszka. Funkcjonariusze zaczęli dopytywać przechodniów i obchodzić sklepy. Po długich poszukiwaniach policjanci odnaleźli blok, w którym mieszkał chłopiec.

Akcja trwała kilka godzin. W domu chłopca leżała jego nieprzytomna babcia. Policjanci wezwali pogotowie, dzięki czemu 67-letnia kobieta przeżyła.

źródło: fakt.pl

 

Wypadek szkolnego autobusu! Zginęło 27 dzieci! Co było przyczyną dramatu???

Wypadek szkolnego autobusu! Zginęło 27 dzieci! Co było przyczyną dramatu???

Co najmniej 30 osób, w tym 27 dzieci, zginęło w poniedziałek w wypadku autobusu szkolnego, który wpadł do wąwozu w miejscowości Kangara w stanie Himaćal Pradeś na północy Indii. 

Autobusem jechali uczniowie ze szkoły. Kierowca stracił panowanie i padł do wąwozu.

Z wypadku zginęło dwóch nauczycieli i kierowca autobusu. W Indiach wypadki drogowe występują bardzo często, ze względu na zły stan dróg i niesprawne pojazdy. W 2015 roku na indyjskich drogach zginęło prawie 150 tys. ludzi, a ponad pół miliona zostało rannych.

 

źródło: fakt.pl

1,5 roczne dziecko zniknęło rodzicom z oczu, później rozegrał się DRAMAT! Nieuwaga opiekunów czy…

1,5 roczne dziecko zniknęło rodzicom z oczu, później rozegrał się DRAMAT! Nieuwaga opiekunów czy…

1,5 roczny chłopiec wpadł do nieogrodzonego zbiornika na nieczystości. W momencie gdy rodzice się zorientowali, na ratunek było już za późno, chłopiec utonął. Do zdarzenia doszło w miejscowości Ostrowite pod Bytowem. 

Chłopca leżał w zbiorniku na szambo niedaleko domu, znalazł go ojciec. Próbował ratować syna, później kontynuowali to ratownicy, chłopiec zmarł.

Rodzice dziecka w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Sprawa została jednak skierowana do prokuratury.

We wtorek odbędzie się sekcja zwłok chłopca. Wtedy prokuratura będzie mogła przygotować ewentualne oskarżenie.

źródło: wp.pl

Potrąciła 11-letniego chłopca i uciekła! Trwają poszukiwania. Policja APELUJE!

Potrąciła 11-letniego chłopca i uciekła! Trwają poszukiwania. Policja APELUJE!

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu kobiety, która potrąciła dziecko i nie zatrzymała się aby mu pomóc. Poszkodowany chłopiec zapamiętał, że sprawczyni miała ciemne, długie i kręcone włosy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok godziny 13 na ul Rzecznej w Bielsku-Białej. Kobieta po wypadku natychmiast odjechała.

– Sprawczyni nie zatrzymała się, aby udzielić rannemu pomocy. Dziecko nie odniosło na szczęście poważniejszych obrażeń ciała – relacjonuje Elwira Jurasz z policji w Bielsku-Białej.

Marka i kolor auta nie są znane. Ktokolwiek wie coś na temat tego zdarzenia proszony jest o przekazanie informacji oficerowi dyżurnemu bielskiej komendy pod numer 33 812 12 55 lub najbliższej jednostce policji pod numery 997 i 112.

źródło: wp.pl