wtorek, Grudzień 2547-latka obcięła byłemu mężowi penisa! Wszystko dlatego, że ten domagał się…

47-latka obcięła byłemu mężowi penisa! Wszystko dlatego, że ten domagał się…

Cztery lata kolonii karnej – to wyrok dla 47-letniej mieszkanki Tatarstanu, która odcięła penisa swojemu mężowi. 

Do zdarzenia doszło w październiku minionego roku, która jakiś czas temu dostała rozwód. Mimo tego para  mieszkała razem. Według relacji kobiety, partner nadużywał alkoholu i mimo rozwodu domagał się intymnych kontaktów z byłą żoną. Feralnego dnia kobieta pokłóciła się z byłym mężem, który namawiał ją na seks. Mężczyzna miał rzucić się na kobietę, a ta zaczęła się bronić.

Mężczyzna w końcu zasnął i wtedy kobieta – według śledczych – odcięła byłemu mężowi penisa. Skazana twierdzi, że stało się to przypadkiem w trakcie rękoczynów. Mężczyzna z krwotokiem został zabrany do szpitala, a lekarze widząc, że ma okaleczone narządy płciowe, wezwali policję.

20 kwietnia zakończył się proces 47-latki, która została skazana na cztery lata kolonii karnej.

źródło: wprost.pl

Miała zaledwie 3 latka. ZABIŁ ją pluszowy miś! Jak doszło do dramatu?

Miała zaledwie 3 latka. ZABIŁ ją pluszowy miś! Jak doszło do dramatu?

23-letnia Dexy Leigh Walsh z Wielkiej Brytanii pewnego ranka przeżyła prawdziwy szok, po wejściu do pokoju swojej 3-letniej córki. Dziewczynka leżała nieprzytomna, a na niej znajdował się wielki, pluszowy miś. Przybył na pomoc lekarz stwierdził zgon dziecka. 

Matka dziecka wyznała, używała pluszowych zabawek do wypełnienia szczeliny między łóżeczkiem dziecka a ścianą. W ten sposób chciała chronić dziecko przed upadkiem z łóżka.

6 marca mierzący prawie metr pluszak przewrócił się na śpiące dziecko. Dziewczynka zmarła w wyniku uduszenia.

23-latka obwinia się o śmierć córki.  – Po prostu myślę teraz, że gdybym tej nocy zabrała wszystkie pluszowe zabawki z łóżka, być może Connie spadłaby, ale mogła jedynie się zranić. Może złamałaby rękę, ale nadal byłaby z nami. Cały czas myślę, że mogłam zrobić to lub tamto – ale teraz jest już za późno – powiedziała Dexy dla Daily Mail.

Connie Rose została pochowana 21 marca. Podczas pogrzebu żałobnicy wypuścili w powietrze mnóstwo różowych baloników, by uczcić jej pamięć.

źródło: fakt.pl

Niebezpieczny mężczyzna podejrzany o zabójstwo, zbiegł z policyjnego konwoju! Szuka go 100 policjantów

Niebezpieczny mężczyzna podejrzany o zabójstwo, zbiegł z policyjnego konwoju! Szuka go 100 policjantów

100 policjantów poszukuje Adama Dromowicza, który uciekł z konwoju w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna jest podejrzany o zabicie 78-letniej kobiety.

30-latek uciekł z policyjnego konwoju do Zespołu Szpitalnego przy ul. Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracuje 100 policjantów. Na drogach sprawdzane są wszystkie samochody.

Policja ostrzega przed uciekinierem, jest niebezpieczny. Mężczyzna ma 30 lat, ok 2 metrów wzrostu, jest szczupły i posiada charakterystyczny tatuaż na lewym przedramieniu z wizerunkiem smoka. Ubrany był w jasnoniebieskie spodnie dresowe, ciemną bluzę z kapturem oraz sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogły widzieć 30-letniego mężczyznę, proszone są o kontakt z policją.

źródło: wp.pl

ZABIŁ pieszego, ukrył jego zwłoki i uciekł z miejsca wypadku! Sprawca jest już w rękach policji

ZABIŁ pieszego, ukrył jego zwłoki i uciekł z miejsca wypadku! Sprawca jest już w rękach policji

Schwytano mężczyznę, który śmiertelnie potrącił pieszego w Gorlicach w woj. małopolskim. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, wcześniej ukrył zwłoki. Funkcjonariusze twierdzą, że oprawcy musiał ktoś pomagać.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia przed godziną 6. Ciało znaleźli przechodnie. – Plamy krwi pokazują, że ciało było przenoszone. Podejrzewamy też, że sprawcy ktoś pomagał – powiedział portalowi wp.pl  Sławomir Korbelak z Prokuratury Rejonowej w Gorlicach.

Dzięki nagraniu z monitoringu, policjanci ustalili jakim autem jechał kierowca, który potrącił mężczyznę. Przed godziną 13. funkcjonariusze znaleźli ciężarówkę w Ropicy Górnej w gminie Sękowa.

Wieczorem przeprowadzona ma zostać sekcja zwłok 54-latka. Śledczy chcą wiedzieć, czy mężczyzna żył po wypadku.

źródło: wp.pl