poniedziałek, Grudzień 2470-latek jeździł po swoim wnuku autem terenowym! Chłopiec został zmasakrowany, jego ciało…

70-latek jeździł po swoim wnuku autem terenowym! Chłopiec został zmasakrowany, jego ciało…

13-latek wpadł pod koła auta terenowego w pobliżu miejscowości Łazy w województwie śląskim. Chłopiec prawdopodobnie zsunął się wprost pod ciężkie auto, które prowadził dziadek dziecka. Nastolatek został ciężko ranny.

– Chłopiec obserwował dziadka, który jeździł tam autem terenowym i w pewnym momencie zsunął się ze skarpy wprost pod koła samochodu. Terenowa toyota przejechała po 13-latku -powiedział dla portalu wp.pl nadkomisarz Andrzej Świeboda z policji w Zawierciu.

Chłopiec ma urazy miednicy. Został karetką przetransportowany do Łaz. Tam przed budynkiem magistratu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ranne dziecko do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Wyjaśnieniem wypadku zajęła się policja. Wiadomo, że 70-letni kierowca auta był trzeźwy.

źródło: wp.pl

Krakowska policja poszukuje 17-letniej Natalii! Pomóż ją odnaleźć, przekaż dalej!

Krakowska policja poszukuje 17-letniej Natalii! Pomóż ją odnaleźć, przekaż dalej!

Policja z Krakowa poszukuje 17-letniej Natalii Konik. Nastolatka ostatni raz widziana była 13 czerwca ok godziny 4:00 w rejonie ul. Telimeny w Krakowie.
Dziewczyna ma ok 165 cm wzrostu, jest szczupła. Ma długie ciemne włosy i niebieskie oczy.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12-61-52-711, 12-61-52-040, 12-61-52-044 lub 997.


źródło: RMF24Ogromny pożar w Zachodniopomorskiem! Paliły się…

Ogromny pożar w Zachodniopomorskiem! Paliły się…

W Warzymicach w Zachodniopomorskiem na terenie szklarni wybuchł pożar. nad okolicą unosiły się kłęby dymu. Szczecińska straż pożarna informuje, że sytuacja została opanowana.

Płonęły materiały PCV. ugaszono pożar zanim rozprzestrzenił się na inne budynki. Nikomu nic się nie stało.

Właściciel terenu przypuszcza, że przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Twierdzi, że wcześniej zdarzały się podobne sytuacje.

źródło: wp.pl

Obrzucili Lewandowskiego zgniłymi jajami i odchodami! Skandaliczne przywitanie kadry na lotnisku!

Obrzucili Lewandowskiego zgniłymi jajami i odchodami! Skandaliczne przywitanie kadry na lotnisku!

Piłkarska reprezentacja Polski wróciła do kraju po porażce na mundialu w Rosji. W piątek popołudniu piłkarze wylądowali w Warszawie.

Kadrę powitało kilkudziesięciu kibiców, głównie byli to rodzice z małymi dziećmi. Większość była ubrana w biało-czerwone stroje, a w ręku trzymała flagi i szaliki. Większość osób skandowało pozytywne okrzyki „dziękuję” i „jesteśmy z wami”. Zdarzyły się też nieprzyjemne typu „nieudacznicy” i „kaleki”. Grupa młodych mężczyzn rzucała w naszych piłkarzy zgniłymi jajami i zwierzęcymi odchodami. Oprawcy szybko zostali zatrzymani przez policję.

Samolot z Soczi miał wylądować o godzinie 15.05, ale był opóźniony i ostatecznie wylądował o 15.18. Powitanie z nieprzyjemnymi niespodziankami trwały ponad kwadrans.

Do Warszawy przylecieli wszyscy 23 zawodnicy.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski ODCHODZI z reprezentacji Polski! STAŁO SIĘ! Tego nikt się nie spodziewał, „Lewy” nie wytrzymał…