poniedziałek, Wrzesień 10Auto wjechało pod pociąg! Są zabici!

Auto wjechało pod pociąg! Są zabici!

Tragiczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Auto wjechało prosto pod pociąg w miejscowości Wierzawice na Podkarpaciu. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu.

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym samochód marki toyota wjechał pod pociąg pasażerski PKP InterCity relacji Przemyśl-Warszwa. Pojazd został doszczętnie zmiażdżony przez pociąg. Podróżujące nim osoby zginęły na miejscu.

Linia kolejowa pomiędzy Jarosławiem a Leżajskiem jest zablokowana. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

źródło:RMF24

 

 3-latek zatrzasnął się w pralce! Tragiczny finał zabawy w chowanego!

3-latek zatrzasnął się w pralce! Tragiczny finał zabawy w chowanego!

Tragiczny finał zabawy w chowanego, do której doszło na osiedlu Niepodległości w Słupsku. Nie żyje trzyletni chłopiec, który zatrzasnął się w pralce.

Chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Wszedł do pralki, której drzwiczki zatrzasnęły się. Śledczy na ten moment nie są w stanie wytłumaczyć, jak do tego doszło  – Jedynymi świadkami zdarzenia, oprócz tej 5-letniej dziewczynki, byli rodzice, ale z uwagi na ich stan psychiczny, nie zostali jeszcze przesłuchani -informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Rodzice dziecka wezwali pogotowie, interweniował też śmigłowiec LPR. Chłopiec był reanimowany. Trafił do szpitala w ciężkim stanie i tam zmarł.

źródło: wp.pl

 Olbrzymi pyton połkną 54-letnią kobietę! Wszystko wyszło na jaw gdy…

Olbrzymi pyton połkną 54-letnią kobietę! Wszystko wyszło na jaw gdy…

54-letnia kobieta została połknięta przez pytona siatkowego. Ofiara nie przeżyła ataku. Do tragedii doszło na wyspie Muna w Indonezyjskiej prowincji Sulawesi.

Kobieta zaginęła w czwartek, zaniepokojona rodzina rozpoczęła poszukiwania. Dzień później odnaleziono jej sandały i maczetę. Niedaleko tych rzeczy znajdował się olbrzymi pyton siatkowy. Gad zadziwiał ogromnym brzuchem.

Mieszkańcy podejrzewali, że pyton połknął kobietę, zabili go i rozkroili. Tak jak się domyślali, w środku znajdowało się ciało 54-latki.

Pytony siatkowe mogą osiągać długość nawet 10 metrów. Potrafią atakować duże ssaki, takie jak świnie czy krowy. Ofiary pochłaniają w całości. W marcu ubiegłego roku doszło do podobnej sytuacji, pyton połknął 25-latka.
źródło: RMF24, foto: pixabay.comWarmińsko-mazurskie: Zwłoki 17-latka porzucone w polu! Obok niego leżał…

Warmińsko-mazurskie: Zwłoki 17-latka porzucone w polu! Obok niego leżał…

Dramatycznego odkrycia dokonał mieszkaniec poddziałdowskiej wsi. Na polu znaleziono ciało 17-latka.

RMF24 informuje, że ofiara miała rany kłute. Nieopodal leżał brat bliźniak nastolatka, mimo braku widocznych obrażeń, jego stan był bardzo ciężki. Obecnie młody mężczyzna przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że bracia zażywali dopalacze. Niedługo potem miała wywiązać się śmiertelna bójka.

To tylko wstępne hipotezy na temat tragedii. Na miejscu nie znaleziono żadnych substancji ani narzędzi poinformował st. sierżant Justyna Nowicka, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Działdowie.

źródło: RMF24