środa, Wrzesień 12Będzin: 26-latek upił nastolakę, a później ją zgwałcił! Wszystko zrobił z…

Będzin: 26-latek upił nastolakę, a później ją zgwałcił! Wszystko zrobił z…

26-letni mężczyzna, najpierw razem ze swoją partnerką upił nastolatkę, a później zgwałcił. Oprawcę udało się zatrzymać. 

Dramat ofiary rozegrał się w mieszkaniu 26-latka i jego o cztery lata starszej partnerki. – Para pod pretekstem wyjaśnienia nieporozumień zwabiła dziewczynę do domu. Tam oboje częstowali ją alkoholem – powiedział dla portalu wp.pl  st. sierż. Tomasz Mogielski z będzińskiej policji.

Gdy nastolatka straciła świadomość została zgwałcona. Mieszkaniec Będzina trafił w ręce policji następnego dnia i usłyszał zarzuty. Oprawca został tymczasowo aresztowany, grozi mu nawet 12 lat więzienia. Możliwe, że zarzuty usłyszy też 30-letnia kobieta, która brała udział w upijaniu dziewczyny.

źródło: wp.plDramat w Nowej Rudzie! Samochód pekł na pół! Są ofiary

Dramat w Nowej Rudzie! Samochód pekł na pół! Są ofiary

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 381. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Zginęły 3 osoby, 2 zostały przewiezione do szpitala. 

– Do wypadku doszło ok. 4 nad ranem. Samochodem osobowym jechało 5 młodych mężczyzn. Niestety trzech nie udało się uratować. Dwóch w stanie stabilnym trafiło do szpitala. Kierowca ciężarówki to obywatel Czech. Nie ucierpiał w tym zdarzeniu – powiedziała dla portalu wp.pl podins. Wioletta Martuszewska z policji w Kłodzku.

Mężczyźni, którzy zginęli mieli od 19 do 21 lat. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Samochód Volkswagen Golf 4 zderzył się z ciężarówką, a następnie uderzył w barierki i pękł na pół.

źródło: wp.plSkandal podczas meczu otwarcia w Rosji! Nikt o tym głośno nie mówi, ujawniamy…

Skandal podczas meczu otwarcia w Rosji! Nikt o tym głośno nie mówi, ujawniamy…

Mundial w Rosji rozpoczął się niemałym skandalem. Oprócz tego, że byliśmy świadkami wspaniałego widowiska, które przed telewizorami gromadziło fanów z całego świata to wydarzyło się coś niespodziewanego. 

Robbie Williams, który wystąpił podczas ceremonii otwarcia MŚ 2018, w czasie występu pokazał środkowy palec.

Internauci spekulują, co ten gest miał znaczyć. Niektórzy twierdzą, że ten znak był skierowany do władz Rosji. Inni, że to nieuzasadniona prowokacja. – Williams w trakcie ceremonii otwarcia mundialu w Rosji pokazał do kamery środkowy palec. Nie dziwię się, dostał za zaśpiewanie dwóch piosenek kupę szmalu, więc ma w******e na wszystko. – skradł show. – Co oni Ci zrobili w tej Rosji? Wiadomo, że Williamsowi zabroniono zaśpiewać piosenkę Party Like a Russian, a zamiast niej wykonał duet z rosyjską gwiazdą. Czyżby to właśnie był powód rozdrażnienia piosenkarza? – piszą internauci.

źródło: TwitterPijany ojciec wiózł swoje dzieci w wieku 3 i 6 lat! Podczas jazdy robił coś jeszcze gorszego…

Pijany ojciec wiózł swoje dzieci w wieku 3 i 6 lat! Podczas jazdy robił coś jeszcze gorszego…

Skrajnie nieodpowiedzialny ojciec miał we krwi prawie 3 promile alkoholu, kiedy przyjechał razem z dziećmi do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 40-latek przyznał, że pił również w trakcie prowadzenia auta. 

Pijanego mężczyznę zobaczyli pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu i natychmiast zawiadomili policję. Okazało się, że miał we krwi 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Razem z pijanym kierowcą jechała dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat, które zostały przekazane pod opiekę matce.

Nowotarżanin stracił prawo jazdy i usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i narażenia na utratę zdrowia lub życia osób małoletnich.

Grozi mu 5 lat więzienia.

źródło: policja.gov.pl