poniedziałek, Grudzień 24Bezczelna kradzież telefonu w Krakowie! Zobacz nagranie!

Bezczelna kradzież telefonu w Krakowie! Zobacz nagranie!

Do kradzieży telefonu doszło w Krakowie. Mężczyzna odwrócił uwagę sprzedającego, gdy ten szukał potrzebnej ładowarki telefon został zuchwale skradziony.

Kompletnie PIJANA matka wiozła dzieci samochodem!

Kompletnie PIJANA matka wiozła dzieci samochodem!

Niezwykle nieodpowiedzialną matkę, prowadzącą samochód pod wpływem alkoholu zatrzymała policja w Kętrzynie.

Kętrzyńskiemu dzielnicowemu wydało się podejrzane, że na widok patrolu policji samochód nagle skręcił na prywatną posesję.  Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że 38 letnia kierująca miała ponad promil alkoholu we krwi. Co najgorsze w samochodzie znajdowały się dzieci (3 letnia córka i 7 letni syn). Kobieci grozi do 2 lat pozbawienia wolności, sprawą również zajmie się sąd rodzinny.

 

źródło:onet.pl

Brutalnie zaatakowano Polaka w Wielkiej Brytanii! Oprawca zadał silny cios w głowę! Jak doszło do tragedii?

Brutalnie zaatakowano Polaka w Wielkiej Brytanii! Oprawca zadał silny cios w głowę! Jak doszło do tragedii?

Na jednej z ulic w Bracknell w Wielkiej Brytanii napadnięto na Polaka. Mężczyzna został raniony w głowę i trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować.

42-latka zaatakowano na przystanku autobusowym w nocy z 9 na 10 kwietnia. Oprawca uderzył ofiarę w głowę, mężczyzna stracił przytomność. Został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Nie udało się go uratować, w czwartek zmarł.

Na temat tragedii wiadomo niewiele, policja szuka świadków. W środę zatrzymano podejrzanego 28-latka. Funkcjonariusze nie udzielają więcej informacji na jego temat.

źródło: wp.pl

 

Trener oskarżony o skatowanie swojej dziewczyny PRZERYWA MILCZENIE! Zobacz nagranie VIDEO! Po czyjej stronie leży PRAWDA?

Trener oskarżony o skatowanie swojej dziewczyny PRZERYWA MILCZENIE! Zobacz nagranie VIDEO! Po czyjej stronie leży PRAWDA?

Ten temat wywołał burzę w sieci. Zaczęło się od wstrząsającego wpisu Katarzyny Dziedzic, która oskarżyła swojego chłopaka o brutalne pobicie. Mężczyzna to znany w trójmieście trener personalny. Miłosz P. miał złamać kobiecie nos i tłuc jej głowę o podłogę. Po incydencie mężczyzna został zatrzymany, jednak już wyszedł z aresztu. Postanowił zabrać głos w tej sprawie i wrzucił nagranie do internetu. W filmie zapewnia o swojej niewinności. 

Dramatyczne zdarzenie odbyło się w sobotę 7 kwietnia. Po zajściu kobieta opublikowała na Instagramie wstrząsające zdjęcia, na których widać było obrażenia. Wyznała, że pobił ją jej partner Miłosz P. znany w trójmieście trener personalny.

W poniedziałek Miłosza P. zatrzymała policja, jednak mężczyzna opuścił już areszt. Został objęty policyjnym dozorem. Co na to sam podejrzany?

Komunikat 1

Gepostet von Miłosz Trener osobisty & Krav Maga Gdańsk am Mittwoch, 11. April 2018

 

źródło: Fakt, wp.pl