sobota, Grudzień 22BONNIE I CLYDE ze sklepu MIĘSNEGO?! ŻENUJĄCY złodziej z Warszawy!

Zuchwała kradzież miała miejsce w połowie lipca tego roku. Od tamtego czasu policjanci starali się rozgryźć sprawę sklepu mięsnego. Podejrzenia padły początkowo na pracowników. Gdy to nie przyniosło efektów, policjanci zarzucili sieci swojej podejrzliwości na najbliższych tych osób. W końcu, wszystkie ślady doprowadziły do Dariusza K. – chłopaka jednej z kobiet pracujących w mięsnym.

Pod osłoną nocy, gdy jego konkubina spała, 44-latek zabrał klucze do sklepu i pojechał do mięsnego. Zabrał stamtąd następnie kasetkę z pieniędzmi, w której było 1600 zł, zamknął sklep i czmychnął niepostrzeżenie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Według jego zeznać – pieniądze miał wydać na zaległe rachunki. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Ich HORROR w końcu się ZAKOŃCZYŁ. Ten OJCIEC to…

Ich HORROR w końcu się ZAKOŃCZYŁ. Ten OJCIEC to…

Około 19 w Targówku funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-patrolowego interweniowali w jednym z mieszkań w związku z awanturą domową. 72-latek pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wyzywał swoją żonę i syna oraz znęcał się nad nimi psychicznie. Sytuacja ciągnęła się, według ustaleń policji, od września zeszłego roku.

Policjanci wszczęli procedurę Niebieskiej Karty. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się psychicznego nad swoją żoną i synem. Oprócz tego, prokurator zastosował wobec niego dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia mieszkania. 72-latkowi grozi za znęcanie się nad rodziną do 5 lat więzienia.

Znany YOUTUBER wjechał pod PRĄD swoim MCLARENEM! ZOBACZ co się z NIM stało! [VIDEO]

Znany YOUTUBER wjechał pod PRĄD swoim MCLARENEM! ZOBACZ co się z NIM stało! [VIDEO]

23 sierpnia w okolicach 16.30 czasu lokalnego znany internetowy celebryta, jadąc swoim autem pod prąd doprowadził do śmierci trzech osób.

18-latek dorobił się sławy internetowej na youtube, gdzie grał w różnego rodzaju gry dla uciechy szerokiej publiczności. Pieniądze natomiast zdobył dzięki promowaniu hazardu w grze Counter Strike, wymieniając skórki do broni. Ostatnimi czasy dostał jednak z tego tytułu zakaz publikowania filmików. Zgromadził łącznie 800 tys. subskrybentów na swoim koncie na YT.

Powody wypadku nie są znane. Trevor Heitmann, znany szerzej jako „McSkillet” swoją przygodę rozpoczął od uderzenia swoim mclarenem w bramę wjazdową szkoły, po czym wjechał pod prąd autostrady w San Diego, gdzie z prędkością 160 km/h wjechał w hyundaia, w którym znajdowała się matka z 12-letnią córką. Wszyscy troje zginęli na miejscu.

VID: ABC 10 NEWS

Był tak GŁODNY i PIJANY, że JECHAŁ 200 km na GODZINĘ! Zobacz VIDEO z pościgu! TŁUMACZYŁ SIĘ…?!

Był tak GŁODNY i PIJANY, że JECHAŁ 200 km na GODZINĘ! Zobacz VIDEO z pościgu! TŁUMACZYŁ SIĘ…?!

W niedzielę, na kilka minut przed godziną 8, funkcjonariusze patrolujący drogę krajową nr 74 natknęli się na wyjątkowo szybko poruszające się audi. Za pomocą wideorejestratora zmierzyli prędkość pojazdowi i według urządzenia samochód pędził aż 183 km/h w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosi 120 km/h. Policjanci zatrzymali 43-latka z gminy Górno, który poruszał się audi na niemieckich rejestracjach w okolicy miejscowości Cedzyna.

Gdy policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli i zapytali się, gdzie tak mu się śpieszy, odpowiedział, że kupił hot-doga na stacji i bardzo chciałby go jeszcze zjeść ciepłego w plenerze zalewu w Cedzynie. Wzbudziło to podejrzliwość funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy. Po przebadaniu alkomatem okazało się, ze w organizmie mężczyzny znajduje się 1,5 promila alkoholu. To jednak nie koniec niespodzianek. 43-latek nie tylko nie mógł jeździć autem ze względu na swój stan, ale także z uwagi na fakt, iż utracił wcześniej prawo jazdy właśnie za prowadzenie pod wpływem. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

VID: KMP Kielce