niedziela, Grudzień 23Brawurowe zatrzymanie przestępców w Toruniu! ZOBACZ FILM Z POLICYJNEJ AKCJI!

Brawurowe zatrzymanie przestępców w Toruniu! ZOBACZ FILM Z POLICYJNEJ AKCJI!

Do policyjnej akcji doszło na Szosie Chełmińskiej, w której zatrzymanych zostało trzech mężczyzn podejrzanych o działania nakłaniające i ułatwiające prostytucję oraz czerpanie z tego korzyści majątkowej

Antyterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o nakłanianie do prostytucji, ułatwianie jej, oraz czerpania z tego korzyści finansowych. Zatrzymani tego samego dnia usłyszeli zarzuty i grozi im nawet do 7,5 roku więzienia. Decyzją prokuratora mężczyzni wieku 26, 35 i 46 lat zostali objęci policyjnym dozorem oraz otrzymali zakaz opuszczania kraju.

źródło:chillitorun.pl / youtube

Mazowieckie: Skandaliczne warunki w chińskim barze! Zwłoki psa i wiszące mięso! SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Mazowieckie: Skandaliczne warunki w chińskim barze! Zwłoki psa i wiszące mięso! SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Służby ujawniły szokujące warunki, jakie panują w jednym z barów w Wólce Kosowskiej. Za lokalem znaleziono martwego psa. 

Wszystko wyszło dzięki fundacji Animal Rescule Polska, która podjęła interwencję w chińskim barze. Członkom Służby towarzyszyła policja, lekarz weterynarii i sanepid.

Za barem leżały zwłoki psa, zabrano je by przeprowadzić sekcję zwłok. Za budynkiem panował ogólny bałagan, leżało mnóstwo odpadków. Oprócz tego na dachu, znajdowało się mięso niewiadomego pochodzenia.

Bar był prowadzony przez obywateli Chin, przeciwko którym wszczęto postępowanie.

źródło: wprost.pl, foto: animalrescuepoland.wordpress.com

 

Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by…

Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by…

Po dwóch latach śledztwa, krakowska prokuratura przygotowała akt oskarżenia przeciwko dziewięciu osobom, które zarabiały na prostytucji, handlu ludźmi i rozprowadzaniu narkotyków. Dwaj oskarżeni – Grzegorz L. i Tadeusz C. kupili kobietę za dwa tysiące złotych i wykorzystywali ją w agencjach towarzyskich. 

Podejrzani stworzyli sieć agencji towarzyskich, z których czerpali korzyści. Mężczyźni brutalnie wykorzystali trudną sytuację Anety S. Kupili ją za dwa tysiące złotych, po to aby pracowała dla nich jako prostytutka.

Oprócz dwóch podejrzanych, na ławie oskarżonych zasiądą inne osoby, które współpracowały z mężczyznami. Wspólnicy między innymi rozprowadzali narkotyki i wynajmowali mieszkania, w których kręcili interes.

źródło: fakt.pl

 

Tragedia pod Opatowem! Mężczyzna z zimną krwią ZABIŁ swojego brata bliźniaka!

Tragedia pod Opatowem! Mężczyzna z zimną krwią ZABIŁ swojego brata bliźniaka!

Wszystko zaczęło się od kłótni, później Wojciech Z. zadał bratu kilka ciosów. 54-letni oprawca mieszkał w domu jednorodzinnym ze swoim bratem bliźniakiem. To tam doszło do tragedii. 

– Jak wstępnie ustalono w piątkowy wieczór pomiędzy braćmi doszło do kłótni, w czasie której podejrzany zadał pokrzywdzonemu serię ciosów przy użyciu ustalonego narzędzia – relacjonuje dla portalu Fakt Prokuratura Rejonowa w Opatowie. Na ten moment nieznane są szczegóły zbrodni.

Oskarżony w piątkowy wieczór wezwał karetkę, okazało się, że jego brat bliźniak nie żyje. Na miejsce przyjechała policja i ustaliła, że za śmierć odpowiedzialny jest 54-latek.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

 

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com