sobota, Marzec 17

Cisza przed burzą! Jesteśmy na czwartym etapie a później…ZOBACZ CO SIĘ MOŻE STAĆ W POLSCE!

Cisza przed burzą! Jesteśmy na czwartym etapie a później…ZOBACZ CO SIĘ MOŻE STAĆ W POLSCE!

Przygotowanie, tworzenie sprzyjającej atmosfery, wywołanie pożądanych reakcji, zaognienie, wybuch, uspokojenie czynnikami zewnętrznymi w celu obrony. jesteśmy w trakcie czwartego etapu. Nic to Państwu nie przypomina? Z niczym się nie kojarzy?


 

ZOBACZ co może wydarzyć się w Polsce już na dniach! Piotr Wroński mówi jak jest!Dramat na Dolnym Śląsku! 3 osoby nie żyją, 18 zostało rannych!

Dramat na Dolnym Śląsku! 3 osoby nie żyją, 18 zostało rannych!

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicach Biedrzychowej (woj. dolnośląskie). W wyniku zderzenia trzech busów zginęły 2 osoby, a według różnych źródeł – od 12 do 18 zostało rannych. 3 osoby są w stanie ciężkim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że od ciężarówki odczepiła się naczepa, w którą wjechał bus przewożący 13 pracowników z kopalni. W busa uderzył kolejny bus, w ktorym przebywały 3 osoby. W tego busa uderzył następnie samochód osobowy.


Dwie ofiary poniosły śmierć na miejscu, natomiast życiu pozostałych rannych nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku pracuje 12 zastępów straży pożarnej. W akcji ratunkowej wykorzystywany jest także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

dkjd/mediaKolejne wielkie zatrzymanie przez ABW! Chcieli okraść państwo polskie na 35 mln złotych!

Kolejne wielkie zatrzymanie przez ABW! Chcieli okraść państwo polskie na 35 mln złotych!

Funkcjonariusze ABW zatrzymali pięć osób podejrzanych o wyłudzenie 35 mln zł nienależnego zwrotu podatku VAT przy wykorzystaniu mechanizmu tzw. karuzeli podatkowej – poinformował na Twitterze rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, Stanisław Żaryn.


 

Stanisław Żaryn podał do wiadomości, że w dniach 22, 23 i 28 stycznia 2018 r. funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali w Warszawie i miejscowości Niemczy pięć osób podejrzanych o wyłudzanie podatku VAT przy wykorzystaniu mechanizmu tzw. karuzeli podatkowej.

Z informacji rzecznika wynika, że podejrzanym zarzucono działanie w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wyłudzanie nienależnego zwrotu podatku VAT w wysokości 35 mln zł.

Zatrzymani to Marek S., Krzysztof N., Jacek Sz., Sebastian B., oraz Cezary S. Wszyscy byli wspólnikami firm, które dokonywały fikcyjnego obrotu towarem” – podał rzecznik.

Wobec zatrzymanych zastosowano środki wolnościowe w postaci poręczeń majątkowych w kwotach od 40 tys. zł do 100 tys. zł.To jakaś masakra! Pedofil zaatakował 4-letnią dziewczynkę, bo myślał że ma … 18 lat!

To jakaś masakra! Pedofil zaatakował 4-letnią dziewczynkę, bo myślał że ma … 18 lat!

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Anglii w mieście Salford. 22- latek zakradł się na piętro domu, gdzie spała 4-letnia dziewczynka. Rozebrał się i położył obok niej. Sprawca został skazany na 32 miesiące więzienia.


 

– Myślałem, że to 18-letnia opiekunka dziecka – Conrad Asa Pritchard próbował tłumaczyć się w sądzie. Brytyjska policja mówi o tych wyjaśnieniach, że to absurd. 22-latek z miasta Salford zakradł się na piętro domu, gdzie spała 4-latka. Na dole trwała impreza. Rozebrał się i położył obok dziewczynki.

Przerażone dziecko podniosło alarm, wołając mamę. Wtedy napastnik uciekł z pokoju dziewczynki, jednak niedaleko. Ukrył się pod łóżkiem w sąsiednim pomieszczeniu – relacjonuje Manchester Evening News.

Zaatakowana 4-latka opowiedziała wszystko mamie. Kobieta wezwała policję. Po aresztowaniu próbował tłumaczyć, że był tak bardzo pijany, iż nie wiedział, co robi. Mówił, że chciał się położyć do pustego łóżka. Potem zmienił wersję i oświadczył, że był przekonany, iż kładzie się obok pełnoletniej opiekunki dziecka.

kslop/o2.pl