sobota, Grudzień 29Czerpali korzyści z nierządu. Rano zapukali do nich…

Czerpali korzyści z nierządu. Rano zapukali do nich…

…policjanci z CBŚP. Dwie agencje nierządu zamknięto jednocześnie w Toruniu i Warszawie. Należały one do grup przestępczych „Gosi” i „Sławka”.

11 gangsterów utrzymywało się z nierządu kobiet. Dziewięciu z nich zostało tymczasowo aresztowanych. Jedna z agencji działała pod przykrywką warszawskiej restauracji. Zamknięto ją już po raz drugi. Agencję w Toruniu prowadził Ukrainiec „Sławek”. Pracowały tam nie tylko Polki. Agencje zarabiały po kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. Nielegalnie zdobyte mienie zabezpieczyła już Policja. Właścicieli agencji oskarżono o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, za co grozi nawet 10 lat wiezienia.

ŹRÓDŁO: POLICJA.PL

ZOBACZ TEŻ: Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by

 

Japońscy gangsterzy co raz częściej zmieniają zawód. Nie zgadniesz na jaki!

Japońscy gangsterzy co raz częściej zmieniają zawód. Nie zgadniesz na jaki!

Członkowie japońskiej mafii Yakuza nie mają lekko. Gnębieni przez policję, mają problem z utrzymaniem się na powierzchni. Co raz częściej dorabiają więc jako… aktorzy!

Yakuza to najliczniejsza mafia na świecie, ale to też gatunek kina w Japonii, pokazującego ostry seks i bardzo brutalne sceny akcji. Mafia ta tradycyjnie zajmowała się hazardem, wymuszeniami za „ochronę”, handlem narkotykami; wyścigami motocyklowymi i konnymi. Gang ma swoje kluby, bary, kabarety, czy agencje towarzyskie.

ZOBACZ: Włoska mafia bierze się za imigrantów

Teraz gangsterzy mają okazję pokazać swoje umiejętności na ekranie. Policja w Japonii wzięła się za nich i to ostro! Liczba członków mafii w tym kraju mocno spadła. Zostają celebrytami i… do twarzy im z tym! Zobaczcie tych współczesnych samurajów na własne oczy.

fot. Ryuichi Baba, materiały prasowe

Źródło: Mafia.pl

UWAŻAJ na takich ZŁODZIEI! Za pomocą PAYPASS nabił mu RACHUNEK na…

UWAŻAJ na takich ZŁODZIEI! Za pomocą PAYPASS nabił mu RACHUNEK na…

W poniedziałek na policję zgłosił się mężczyzna i złożył zawiadomienie, że prawdopodobnie, gdy przebywał w jednym ze sklepów na terenie Szczecina, ktoś ukradł mu portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami bankomatowymi. Złodziej zdążył już dokonać zakupów w kilku punktach handlowo-usługowych za pomocą technologii PayPass, polegającej na możliwości dokonywania transakcji bezgotówkowych i bez potrzeby podawania PIN-u do 50 zł.

Sprawca został ujęty jeszcze tego samego dnia. Przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa w rozmowie z policjantami. Dokonał 8 transakcji za pomocą karty. Mienie, które zakupił zostało już odzyskane. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

 

IMPREZA skończyła się w CELI! PANIE weszły PIJANE do marketu, a następnie…

IMPREZA skończyła się w CELI! PANIE weszły PIJANE do marketu, a następnie…

W poniedziałek, doszło do dziwnej kradzieży w jednym ze sklepów przy ulicy Okulickiego w Radomiu. Dwie kobiety po grubo zakrapianej imprezie, wybrały się do sklepu, by dokupić nieco alkoholu. W tym celu weszły do marketu, złapały trzy butelki z trunkiem i ruszył w kierunku wyjścia, gdyż najwidoczniej wyjątkowo im się śpieszyło, by dokonać konsumpcji.

Niestety, ochroniarz sklepowy nie uważał podobnie i zablokował kobietom wyjście. Panie zaczęły się szarpać z mężczyzną, który jednak szybko otrzymał wsparcie ze strony policji. Każda z kobiet w momencie zatrzymania miała 2 promile alkoholu. Za kradzież rozbójniczą grozi im do 10 lat więzienia.