sobota, Marzec 17

„Czwarta władza” czyli fatamorgana policjantów

„Czwarta władza” czyli fatamorgana policjantów

Czy istnieje niezależne dziennikarstwo? Wojna służb za pośrednictwem „niezależnych dziennikarzy”, czyli jak rozłożyć na łopatki teoretycznie prawicowe media. O tym i pewnie o sprawach bieżących Piotr Wroński w dzisiejszym KChT.
Chciał spędzić noc w tirze, o mało nie spłonął ! ZOBACZ co się działo w Kielcach!

Chciał spędzić noc w tirze, o mało nie spłonął ! ZOBACZ co się działo w Kielcach!

Kieleccy policjanci wyciągnęli z płonącej ciężarówki człowieka. 54-latek trafił do szpitala. Mężczyzna chciał spędzić w tirze noc.

Ok godz. 1:30 w nocy patrolujący centrum Kielc policjanci zauważyli kłeby dymu. Na placu w okolicy wiaduktu przy ulicy 1-go Maja płonęła ciężarówka. Wewnątrz znajdował się człowiek. Policjanci próbowali ostrzec go przed pożarem krzykiem, ale mężczyzna nie reagował.
Tajemnicza tragedia w Lubinie! Nie żyje 13-miesięczne dziecko, a matka i 12-latek w ciężkim stanie!

Tajemnicza tragedia w Lubinie! Nie żyje 13-miesięczne dziecko, a matka i 12-latek w ciężkim stanie!

Policja i prokuratura w Lubinie (Dolnośląskie) wyjaśniają okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 13 miesięcy i 12 lat. Matka dzieci znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu.


Jak poinformował we wtorek PAP Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji, w jednym z mieszkań w Lubinie policjanci znaleźli ciało 13-miesięcznego dziecka oraz dwie osoby w ciężkim stanie – kobietę oraz 12-letnie dziecko.

„Osoby te trafiły do szpitala; niestety dziecko zmarło” – powiedział Zaporowski. Dodał, że policja nie udziela na razie więcej informacji na ten temat. Kobieta, która przebywa w szpitalu, to – według nieoficjalnych informacji – matka dzieci.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn powiedziała PAP, że informacje dotyczące tej tragedii będą udzielane najwcześniej w środę.

 

sjk/Centrum Prasowe PAPSzokujące nowe fakty ws tragedii nastolatek w Tryńczy! Zobacz!

Szokujące nowe fakty ws tragedii nastolatek w Tryńczy! Zobacz!

Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przekazał wyniki badań krwi ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy prokuraturze. Wynika z nich, że obaj młodzi mężczyźni byli w chwili wypadku pijani.


 

– Z dostarczonych materiałów wynika, że mężczyźni w chwili zdarzenia byli pijani. Sławomir G., który był właścicielem auta i prawdopodobnie kierowcą, miał w organizmie 1,81 prom. alkoholu, a Bogusław K. (pasażer) 1,84 prom. Trzy pozostałe nastolatki, które były pasażerkami, były trzeźwe – powiedziała portalowi rzeszów-news.pl Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

 

bv/wp.pl