poniedziałek, Grudzień 24Czy w Kielcach powinien powstać Centralny Port Lotniczy? Oto kilka argumentów ZA!

Czy w Kielcach powinien powstać Centralny Port Lotniczy? Oto kilka argumentów ZA!

W rozmowie z portalem kryminalka.pl jaką przeprowadził Dariusz Loranty z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim dowiadujemy się dlaczego właśnie w Kielcach powinien powstać Centralny Port Lotniczy. 

„Ze względu na siódemkę (droga expresowa nr 7). Jest już prawie skończona budowa. Połączenie z Warszawą na miesiącach zostanie uruchomione. Jest kończona obwodnica w Radomiu. Do granic województwa małopolskiego, do Krakowa też jest już prawie skończona”.

Prezydent Kielc mówi wprost: „Bez portu lotniczego będziemy ułomni. My jesteśmy już przygotowani i mentalnie i merytorycznie do budowy portu lotniczego. Mamy fachowców, jesteśmy przygotowani gruntowo – mamy ponad 600 hektarów gruntu, miejsca gdzie nie trzeba nikogo wysiedlać”.

I co jeszcze ? POSŁUCHAJ:

A jednak był wybuch w Tupolewie. Nowe ustalenia podkomisji smoleńskiej! ZOBACZ!

A jednak był wybuch w Tupolewie. Nowe ustalenia podkomisji smoleńskiej! ZOBACZ!

Lewe skrzydło samolotu Tu-154 M zostało zniszczone w wyniku eksplozji wewnętrznej, istniało kilka źródeł eksplozji, a brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła – brzmi fragment raportu technicznego podkomisji smoleńskiej.

 

O przyjętych wnioskach przez członków Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Lotnicznej poinformowała rzeczniczka prasowa Marta Palonek.

Podczas posiedzenia plenarnego komisji, Frank Taylor, międzynarodowy ekspert z dziedziny badania wypadków lotniczych, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym stwierdził, że istniało kilka źródeł eksplozji: w skrzydle, slocie, a także w centropłacie, potwierdzone przez analizę mechanizmu uderzenia drzwi w ziemię, a brzoza nie miała wpływu na pierwotne zniszczenie skrzydła.

Poniżej pełna treść komunikatu:

 

 

jd/onet

Brutalne pobicie Polaków przez Ukraińców na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Brutalne pobicie Polaków przez Ukraińców na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Obywatele Ukrainy, który zatrzymała warszawska policja usłyszeli zarzuty za pobicie dwóch Polaków na Krakowskim Przedmieściu. 5-osobowa grupa agresywnie zachowujących się mężczyzn z Ukrainy idąca Krakowskim Przedmieściem bez powodu zaatakowała idących naprzeciwko mieszkańców Warszawy. Grozi im nawet 3 lata więzienia.

 

Ukraińcy wybrali się na Krakowskie Przedmieście na imprezę. Byli pod wpływem alkoholu i zachowywali się bardzo agresywnie. W pewnym momencie przechodzili obok dwójki Polaków. Kiedy zrównali się z nimi na chodniku, ze strony napastników padły obelżywe słowa.

Polacy nie reagowali, ale Ukraińcy nie chcieli odpuścić. Gdy nie odpowiedzieli na zaczepki, w ich kierunku posypały się ciosy zadawane pięściami. Po tym napastnicy rozbiegli się.

Po ustaleniu rysopisów rozpoczęły się poszukiwania. Szybko złapano napastników. Podawali oni różne wersje zdarzenia i zaprzeczali, jakoby mieli kogoś pobić. Jeden z legitymowanych próbował uciec, ale został zatrzymany.

Grozi im 3 lata więzienia!

klo/policja.pl

Zobacz przerażający film z polskiej drogi. O mało nie zginął 10 – latek

Zobacz przerażający film z polskiej drogi. O mało nie zginął 10 – latek

  • 10-letni Krzyś z Szubina o mało nie został zmiażdżony przez pędzący samochód, który powinien zatrzymać się przed pasami a zamiast tego pędził jak wariat.

Zobacz przerażający film