sobota, Grudzień 22Dostał wyrok za śmiertelne pobicie, policja zatrzymała go po 9 LATACH!

Dostał wyrok za śmiertelne pobicie, policja zatrzymała go po 9 LATACH!

   Od 2008 policjanci w Szczecinie szukali sprawcy, który był odpowiedzialny za śmiertelne pobicie. Zdradziło go to, że nie płacił alimentów!

 

Mężczyzna we wrześniu 2008r. śmiertelnie pobił 33-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszlo w autobusie. Doszło do rękoczynów, a kiedy mężczyźni opuścili pojazd, poszkodowany zmarł.

 

 

 

Sytuacja zmieniła się w październiku tego roku po otrzymaniu przez funkcjonariuszy informacji, że to 39-letni mieszkaniec Szczecina Mariusz M. może być odpowiedzialny za pobicie. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

PJ

źródło: tvn24.pl

Takiej śmierci nie życzymy nikomu! Rekin zaatakował kobietę i …

Takiej śmierci nie życzymy nikomu! Rekin zaatakował kobietę i …

Rekin tygrysi zaatakował turystkę podczas nurkowania. Kobieta nie przeżyła. Tragedia wydarzyła się na Pacyfiku. Druga osoba pogryziona przez drapieżnika jest w ciężkim stanie.

Rekin zaatakował, gdy turystka ze Stanów Zjednoczonych nurkowała. Ofiary jeszcze nie zidentyfikowano, ale miejscowe ministerstwo środowiska potwierdziło, że kobieta nie żyje – podaje Sky News. – Atak miał miejsce 530 kilometrów od Kostaryki, u wybrzeży Isla Del Coco na Pacyfiku – można przeczytać w komunikacie.

Druga ofiara drapieżnika przeżyła, ale jest w ciężkim stanie. To instruktor nurkowania, który towarzyszył grupie turystów. Kobieta nie miała szczęścia, rekin poranił jej nogi do tego stopnia, że mimo przetransportowania do szpitala, lekarze mogli tylko stwierdzić jej zgon.


 seb/o2plCelnicy skonfiskowali TOKSYCZNE lalki. Znajdował się w nich…

Celnicy skonfiskowali TOKSYCZNE lalki. Znajdował się w nich…

     Celnicy w Gdańsku skonfiskowali ponad 700 zestawów lalek, które sprowadzane były z Cypru przez pewną spółkę. Zabawki zostaną niedługo zniszczone poprzez spalenie.

 

 

 

 


We wrześniu tego roku, spółka z siedzibą na Cyprze zgłosiła się do oddziału Urzędu Celnego przy ul. Opłotki 1 w Gdańsku chcąc zarejstrować do obrotu 720 zestawów lalek. Celnicy przekazali lalki do badań.
„W główkach części lalek wykryto substancję chemiczną FTALAN-BIS (2-etyloheksynu), której dopuszczalne normy przekroczono prawie 300-krotnie. Wskazany związek chemiczny jest palny i toksyczny. Może upośledzać płodność, a także szkodliwie działać na dziecko w łonie matki” informuje Tomasz Słaboszowski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.
źródło: trojmiasto.plNo i proszę! Islamista zmuszał Polkę do prostytucji w Warszawie

No i proszę! Islamista zmuszał Polkę do prostytucji w Warszawie

52-letni obywatel Syrii został oskarżony o stosowanie przemocy wobec jednej z kobiet. Mohammad A. chciał w ten sposób zmusić pokrzywdzoną do świadczenia usług seksualnych. Oprócz niego zarzuty usłyszało również dziesięć innych osób.

Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli trafił akt oskarżenia przeciwko 11 osobom: sutenerom oraz kuplerom (osoba, która ułatwia innej uprawianie prostytucji). Wśród nich obywatele polscy i ukraińscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sprawa dotyczy działalności czterech agencji towarzyskich przy czterech ulicach Pańskiej, Chmielnej, Dzielnej oraz Bukowińskiej.

Głównym oskarżonym jest Mohammad A., 52-letni obywatel Syrii. Usłyszał zarzuty stosowania przemocy wobec jednej z kobiet, by zmusić ją do świadczenia usług seksualnych. Mohammad A. groził, że skrzywdzi ją lub kogoś z jej rodziny. – Powodami było to, że kobieta miała zbyt mało klientów oraz to, że oddaliła się ona z agencji bez zezwolenia mężczyzny – mówi Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w rozmowie z tvnwarszawa.pl

Mężczyzna mieszka w Polsce od 20 lat. Był już wcześnie wielokrotnie karany. W przeszłości usłyszał zarzuty o podobne przestępstwa. Mohamedowi A. grozi do 10 lat, pozostałym oskarżonym siedem i pół roku więzienia.

seb/wawalove.pl