czwartek, Grudzień 27DRAMAT SHAKIRY! Poważnie chora piosenkarka, odwołuje trasę koncertową! FANI ZAŁAMANI!

DRAMAT SHAKIRY! Poważnie chora piosenkarka, odwołuje trasę koncertową! FANI ZAŁAMANI!

Fani Shakiry mogą być smutni i zawiedzeni. Popularna wokalistka odwołała trasę koncertową po Europie. Na Facebook’u piosenkarki pojawiła się informacja, że lekarze zdiagnozowali u artystki poważną chorobę strun głosowych, która uniemożliwia nadwyrężanie głosu.

 

Europejscy fani Shakiry będą musieli poczekać na koncert gwiazdy, co najmniej do 2018 roku. Kolumbijka odwołała trasę koncertową z powodu chorych strun głosowych. O tym, że rezygnuje z El Dorado World Tour, Shakira powiadomiła na Facebook’u.  

 

„Od ponad pięciu miesięcy przygotowuję się do tej trasy, jednak to kilka ostatnich dni tuż przed pierwszym koncertem okazało się być dla mnie najtrudniejsze w mojej karierze. (…) Ból jest zbyt silny, – napisała Shakira.

 

 „Pod koniec października podczas domowych ćwiczeń poczułam dziwną chrypkę, która uniemożliwiała mi śpiewanie. Wówczas lekarze zalecili mi odpoczynek przed pierwszym koncertem w Kolonii. Niestety, krwawienie strun głosowych nie ustało, a mój koszmar trwał dalej” –  dodaje piosenkarka. 

 

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook

MB

TRAGEDIA NA TORACH! Pociąg ROZJECHAŁ matkę i dziecko!

TRAGEDIA NA TORACH! Pociąg ROZJECHAŁ matkę i dziecko!

Do ogromnej tragedii doszło we wsi Sadowice w pobliżu Wrocławia, gdzie rozpędzony pociąg śmiertelnie potrącił matkę z dzieckiem. (więcej…)

PAPIEŻ FRANCISZEK otrzymał nowy samochód! Długo się nim nie nacieszył!

PAPIEŻ FRANCISZEK otrzymał nowy samochód! Długo się nim nie nacieszył!

Papież Franciszek dostał nowy samochód lamborghini Huracan. Auto zostanie wystawione na licytację, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone najbardziej potrzebującym.   (więcej…)

CENZURA na YOUTUBE! Popularny serwis usuwa filmy z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI!

CENZURA na YOUTUBE! Popularny serwis usuwa filmy z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI!

W sobotę 11 listopada w Warszawie odbył się Marsz Niepodległości. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, a na ulice stolicy wyszło tysiące osób. W internecie pojawiło się mnóstwo filmików z wydarzenia. Jedną z osób uwieczniających Marsz był Marcin Rola z portalu wRealu24.pl. Okazało się jednak, że Youtube zablokował nagrania dziennikarza.  (więcej…)