poniedziałek, Sierpień 13Dramat w Bytomiu! Lekarze walczą o życie czteromiesięcznego dziecka skatowanego przez rodziców!

Dramat w Bytomiu! Lekarze walczą o życie czteromiesięcznego dziecka skatowanego przez rodziców!

4-miesięczna dziewczynka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze walczą o jej życie. Matka trafiła do aresztu. Do dramatycznych wydarzeń doszło w Bytomiu.

Lekarze wciąż walczą o życie dziecka, które z poważnym urazem głowy trafiło do szpitala. Dziecko jest w ciężkim stanie. Gdy ojciec dziewczynki spostrzegł, że ta nie oddycha – postanowił wezwać karetkę pogotowia.

26-letniej matce dziecka postawiono już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu własnego dziecka. Ojcu – narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. Mężczyzna został objęty nadzorem policji. W momencie zatrzymania dwojga rodziców, oboje byli pod wpływem alkoholu.

Kobiecie grozi do 10 lat więzienia; ojciec może być pozbawiony wolności najdłużej 5 lat. Policja i prokuratura podjęła działania mające ustalić szczegóły wyrządzenia obrażeń u 4-miesięcznej dziewczynki.

msm/tvp infoDRAMAT w Zabrzu! Matka podpaliła własnego … syna!

DRAMAT w Zabrzu! Matka podpaliła własnego … syna!

Policjanci z Zabrza zatrzymali kobietę podejrzaną o podpalenie swojego syna. 29-latek z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala. Podejrzana przebywa w areszcie. Grozi jej dożywocie.

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Tarnopolskiej w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce – podano na stronie zabrzańskiej policji. 29-letni mężczyzna spał, gdy matka podpaliła jego ubrania, a następnie wyszła z mieszkania.

Płonącemu mężczyźnie pomocy udzieliła sąsiadka, która wezwała karetkę. Mężczyzna z licznymi oparzeniami trafił do szpitala, jego stan jest ciężki.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i biegły z zakresu pożarnictwa.

50-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Miała 2 promile alkoholu we krwi.

Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. W trakcie czynności procesowych podejrzana przyznała się do winy.

Decyzją zabrzańskiego sądu została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

 

frt/interiaEmerytowany pies mówi jak jest! Uważaj na internet i pożary w kafejkach internetowych! ZOBACZ!

Emerytowany pies mówi jak jest! Uważaj na internet i pożary w kafejkach internetowych! ZOBACZ!

Dariusz Loranty w swoim najnowszym Przeglądzie Kryminalnym tygodnia naprawdę porusza bardzo ciekawe wydarzenia, jakie miały miejsce w Polsce. Jednym z nich jest np. pożar w szkolnej kafejce internetowej bo ….

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA:

 W Rybniku sceny jak z amerykańskiego filmu! Pościg za kierowcą co potrącił policjanta. Padły strzały!

W Rybniku sceny jak z amerykańskiego filmu! Pościg za kierowcą co potrącił policjanta. Padły strzały!

Sceny jak z filmu akcji późnym popołudniem mogli oglądać mieszkańcy Rybnika. Kierowca volkswagena passata uciekając od kontroli drogowej potrącił policjanta. Padły strzały. Trwa obława.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i użyli broni służbowej – przekazała „Dziennikowi Zachodniemu” st. sierż. Anna Karkoszka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Zdarzenie rozegrało się ok. 16:20 na ulicy Szczerbickiej w Rybniku. Policjant z obrażeniami nogi został przewieziony do szpitala.

AKTUALIZACJA (godz. 18.26): nieoficjalnie – policjanci odnaleźli porzucony pojazd podejrzanego. Obława na kierowcę nadal trwa.
df/rybnik.com