poniedziałek, Grudzień 10Dramatyczny wypadek koło Wrocławia! „Ciężarówka z całym impetem wbiła się w samochody”! Kraksa doprowadziło do…

Dramatyczny wypadek koło Wrocławia! „Ciężarówka z całym impetem wbiła się w samochody”! Kraksa doprowadziło do…

Do tragicznego wypadku doszło doszło na autostradzie A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty. Samochód ciężarowy uderzył w radiowóz i busa. W wypadku ucierpieli dwaj policjanci. 

Ruch w tym miejscu już przed wypadkiem był utrudniony, auta jechały jednym pasem, ze względu na wcześniejszą kolizję. Oprócz tego doszło do awarii busa, koło którego stał radiowóz.

Kierowca ciężarówki ominął miejsce wypadku, jednak chwilę później diametralnie przyspieszył. Nie widział następnych aut stojących na jezdni i staranował radiowóz i busa.

– Z całym impetem wbił się w samochody. Niestety stan dwóch rannych policjantów jest bardzo poważny – powiedział w wywiadzie z portalem wp.pl asp. szt. Łukasz Dutkowiak z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Autostrada w tym miejscu jest zablokowana.

źródło: wp.plZawiózł matkę do kościoła. Później zrobił TO w świątyni!

Zawiózł matkę do kościoła. Później zrobił TO w świątyni!

Do zdarzenia doszło w gminie Ulhówek w województwie lubelskim. 34-letni mężczyzna przywiózł swoją matkę do kościoła, gdy zaczęła się msza wszedł n plebanię i ukradł pieniądze. Złodziej szybko został zatrzymany. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, grozi mu za to 10 lat więzienia. 

Mężczyzna w przeszłości pomagał księdzu i miał dorobiony klucz, co ułatwiło mu haniebny plan. Skradzione pieniądze schował w samochodzie.

Po mszy ksiądz zgłosił, że ktoś włamał się na plebanie i zabrał pieniądze. Jeszcze tego samego dnia znaleziono sprawcę. Policjanci odzyskali także pieniądze.

34-latek odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu za to 10 lat więzienia.

źródło: fakt.plNadchodzi POGODOWY ARMAGEDON! Wydano ostrzeżenia! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Nadchodzi POGODOWY ARMAGEDON! Wydano ostrzeżenia! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla czterech województw. Chodzi o wiatr i silne burze. Mogą one wystąpić w środkowej części kraju i Pomorza Zachodniego. Niekorzystnie może być również nad Bałtykiem. 

W województwach wielkopolskim, łódzkim oraz mazowieckim wystąpią silne burze oraz wiatr, który osiągnie w porywach do 80 km/h. W tych regionach wystąpią również burze, synoptycy prognozują, że prawdopodobieństwo ich wystąpienia wynosi aż 90 procent.

Mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego powinny uważać na wichury. W obszarach nadmorskich wiatr osiągnie nawet 75 km/h. Przy brzegu wiejący z północnego wschodu wiatr będzie miał od 5 do 7 w skali Beauforta.
Ostrzeżenia obowiązują do północy 11 kwietnia.
źródło: fakt.plZnaleziono ciało 32-letniej kobiety przy torach! Morderstwo, nieszczęśliwy wypadek czy…?

Znaleziono ciało 32-letniej kobiety przy torach! Morderstwo, nieszczęśliwy wypadek czy…?

W województwie lubelskim w miejscowości Królewski Dwór dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono tam ciało 32-letniej kobiety. Możliwe, że kobieta została wypchnięta z pociągu. 

Zwłoki znalazł pracownik kolei. Ślady na jej ciele wskazują na to, że kobieta wydostała się z pociągu lub została z niego wypchnięta.

Mundurowi ustalili, że jest to ciało 32-letniej mieszkanki powiatu biłgorajskiego. Teraz badane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: se.pl