poniedziałek, Wrzesień 10Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

To wideo sprawia, że łzy same napływają do oczu. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać zgarbioną staruszkę, która rozdaje ulotki na jednej z warszawskich ulic. Według autorki filmu, kobieta ma 90 lat i pracuje, bo … nie stać jej na leki. Schorowanej staruszce potrzebna jest pomoc.

– Aż serce się kraja babunia w wieku 90 lat stoi pod sądem (al. Solidarności ) i ulotki rozdaje bo jej na leki brakuje – napisała autorka nagrania. Film, który opublikowała na swoim Facebooku wyświetliły już tysiące internautów. – Bardzo smutno mi się zrobiło kiedy babunia powiedziała,ze dziecko muszę pracować w tym wieku bo w takim państwie żyjemy – wspomniała. – Oczywiście jak to ja podeszłam do babci porozmawiałam coś tam pomogłam,ale jednorazowa pomoc,to nic nie da – dodała.Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Wędkujący na rzece Amur w Rosji wyłowili 26 par ludzkich dłoni. Portal lenta.ru informuje – Policja nie podejrzewa przestępstwa, lecz naruszenie procedur utylizacji medycznych odpadów przez zakład medycyny sądowej.

Rosyjska policja informuje, że 26 par ludzkich dłoni trafiło do rzeki, na skutek naruszenia procedur przez zakład medycyny sądowej.

Portal lenta.ru informuje, że dłonie są obcinane zwłokom, których nie da się zidentyfikować w celu poddania ich specjalne obróbce. Zdejmowane są linie papilarne, a następnie są sprawdzane w bazie.

Amur jest rzeką we wschodniej Azji. Przepływa przez Rosję oraz Chiny.

Takie kwiatki tylko … w Rosji!.Szokujące! Zobacz dlaczego dwie panie pobiły się w Lidzbarku? NIE UWIERZYSZ!

Szokujące! Zobacz dlaczego dwie panie pobiły się w Lidzbarku? NIE UWIERZYSZ!

Dariusz Loranty zaprasza na Tygodniowy Przegląd Kryminalny i na Kryminalne Wydarzenie Tygodnia. 

Jedno z wydarzeń naprawdę wstrząsnęło Polską! Oto w Lidzbarku Warmińskim pobiły się – mocno – dwie panie. Wydarzenie to stało się sprawą kryminalną. Dlaczego dwie panie skoczyły sobie do gardła? ZOBACZ PRZYCZYNĘ!

 

jskMASAKRA! Siedzi 18 lat w polskim więzieniu za gwałt i morderstwo, którego nie popełnił

MASAKRA! Siedzi 18 lat w polskim więzieniu za gwałt i morderstwo, którego nie popełnił

Tomasz K. został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za brutalny gwałt oraz morderstwo 15-letniej Małgosi. Mężczyzna odsiedział już 18 lat lat z wyroku. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie jest niewinny. Wrocławska prokuratura wystąpiła do Sądu Najwyższego z wnioskiem o wznowienie postępowania w jego sprawie.

1 stycznia 1997 roku w Miłoszycach (woj. dolnośląskie) znaleziono ciało 15-latki. Martwa nastolatka znajdowała się na jednej z posesji, kilkadziesiąt metrów od dyskoteki sylwestrowej, w której brała udział. Małgosia została tam brutalnie zgwałcona, a następnie pozostawiana na śniegu i mrozie, gdzie umierała przez kilka godzin. Zmarła z wyziębienia oraz wykrwawienia.

Sprawą zajęli się wspólnie dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl oraz Uwagi i Superwizjera TVN.

Według ich informacji, śledczy ustalili, że sprawców zbrodni było kilku, skazany został jednak tylko Tomasz K. Innych sprawców nie udało się ustalić.

Został skazany na 25 lat więzienia, 18 z nich już odsiedział. Mężczyzna nigdy nie przyznał się do popełnienia i zbrodni, a teraz okazuje się, że prawdopodobnie jest niewinny.

Zamierzamy wnosić o jego uniewinnienie (…) Zebrane przez nas nowe dowody wskazują, że Tomasz K. nie jest sprawcą tej zbrodni. (…) Jesteśmy tego pewni na sto procent. Choć oczywiście ostateczna decyzja należeć będzie do Sądu Najwyższego – powiedział w rozmowie z portalem GazetaWroclawska.pl Robert Tomankiewicz.

jw/rmf24