wtorek, Grudzień 25Ginekolog ZBOCZENIEC ZGWAŁCIŁ pacjentkę! Przyszła po pomoc, a on…

Ginekolog ZBOCZENIEC ZGWAŁCIŁ pacjentkę! Przyszła po pomoc, a on…

Przyszła po pomoc, a on bestialsko ją wykorzystał. Pod pozorem pilnego zabiegu ginekolog z Gorzowa Wielkopolskiego Piotr P. najpierw uśpił swoją pacjentkę, a później wykorzystał. W miniony poniedziałek lekarz został ukarany, spędzi cztery lata za kratami.

Gdy kobieta przyszła do lekarza, dostała informację, że jest poważnie chora i musi przejść zabieg pod działaniem środków znieczulających. W dniu zabiegu towarzyszyły jej dwie przyjaciółki, które zostały za drzwiami gabinetu, ona natomiast weszła do środka.

Piotr P. znieczulił pacjentkę i odbył z nią stosunek seksualny. Kobieta w sennym letargu miała dziwne przebłyski, wydawało się jej, że ktoś ją gwałci. Koleżanki stwierdziły natomiast, że podczas zabiegu zza drzwi dochodził rytmiczny odgłos mebli uderzających o ścianę.

Kobieta z miejsca zawiadomiła policję. W gabinecie znaleziono zużytą prezerwatywę, w której znajdowała się sperma podejrzanego. Natomiast z zewnętrznej strony materiał genetyczny pochodzący z pochwy pacjentki.

Sprawa była bezsporna, pomimo tego proces ciągnął się dwa lata. Lekarz został skazany na cztery lata więzienia.

 

źródło: se.pl, foto: pixabay.com

 

SZOKUJĄCE odkrycie w galerii handlowej! Znaleziono zwłoki w ścianie toalety!

SZOKUJĄCE odkrycie w galerii handlowej! Znaleziono zwłoki w ścianie toalety!

Szokującego odkrycia dokonał jeden z pracowników galerii handlowej w Calagry w Kanadzie. Podczas prac konserwacyjnych natrafił na zwłoki mężczyzny w ścianie. Na ten moment nie wiadomo, jak nieszczęśnik znalazł się w murach budynku, wykluczono jednak działania przestępcze.

Administracja centrum handlowego natychmiast powiadomiła służby i zwłoki szybko zostały wyjęte zza ściany. Nie wiadomo kim był martwy mężczyzna. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna mógł czołgać się przez system wentylacyjny budynku i utknąć między ścianami.

Co robił w kanale wentylacyjnym? Tego nie wiadomo. Wszczęto śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com

Będzie kolejny dzień ustawowo WOLNY od pracy i szkoły? Senatorowie są na TAK!

Będzie kolejny dzień ustawowo WOLNY od pracy i szkoły? Senatorowie są na TAK!

Senatorowie rozważają ustanowienie drugiego Dnia Zesłania Ducha Świętego dniem wolnym od pracy. W tym roku drugi dzień tzw. Zielonych Świątek wypada 21 maja, jednak jest to święto ruchome. Senatorowie nie odrzucili petycji w sprawie tego dnia wolnego i z entuzjazmem podeszli do propozycji. 

Drugi dzień Zielonych Świątek był dniem wolnym od 1925 roku, a znieśli go komuniści. Część z senatorów podkreśla, że w Polsce mamy więcej dni wolnych niż średnia unijna, a każdy kolejny ma negatywny wpływ na PKB.

Sami Polacy według sondażu IBRiS, przeprowadzonego na zlecenie „Rz”, woleli by ustawowo wolną Wigilię albo Wielki Piątek.

 

 

 

źródło: Rzeczpospolita, foto: pixabay.com

Leszek Miller mówi o swoim największym życiowym dokonaniu! Zobacz WIDEO

Leszek Miller mówi o swoim największym życiowym dokonaniu! Zobacz WIDEO

Dziś mija 14 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej. W 2003 roku Polska podpisała traktat akcesyjny w Atenach, który stanowił prawną podstawę przystąpienia naszego kraju do UE. Razem z Polską 1 maja 2004 roku do UE przystąpiło jeszcze dziewięć innych państw.

Przystąpienie Polski do UE podzieliło nas na zwolenników akcesji, zdecydowanych przeciwników oraz tych, którzy nie mieli zdania na ten temat. Nie da się jednak ukryć, że Unia dała wiele korzyści i są to skutki długofalowe. Jak ten czas i tę rocznicę wspomina Leszek Miller? Odpowiedź na te pytania w filmie poniżej.

źródło: YouTube