poniedziałek, Grudzień 10Gorąca noc w Płocku. Uderzył policjanta w twarz i …

Gorąca noc w Płocku. Uderzył policjanta w twarz i …

W środku nocy pod klubem w Płocku interweniowała policja. W czasie uspokajania bijących się imprezowiczów 19-latek rzucił się z pięściami na policjanta.

Wydarzenia przed lokalem rozgrywały się o 3 w nocy. Według pierwszych doniesień portalplock.pl, trzech mężczyzn „poruszających się prawdopodobnie taksówką” zaczęło się zachowywać agresywnie wobec prowadzącego. Od rzecznika prasowego płockiej komendy usłyszeliśmy, że niemal w tym samym czasie nastąpiły dwa groźne wydarzenia.
W podobnym momencie pomocy wzywał taksówkarz pobity przez klienta a pod klubem na ul. Jachowicza młodzi ludzie wywołali awanturę. Wysłaliśmy pod lokal dwa radiowozy. Jeden z uczestników bójki uderzył pięścią w twarz policjanta. Trafił już do nas i chwilę tu zostanie – informuje o2.pl asp. szt. Krzysztof Piasek.

Do policyjnej izby zatrzymań trafił też agresywny pasażer taksówki. Tam pomocy udzielali kierowcy jeszcze wezwani przez radio koledzy.

djdk/portalplock.plUWAGA! Trwa obława na kierowcę , który wjechał w rodzinę

UWAGA! Trwa obława na kierowcę , który wjechał w rodzinę

Policja poszukuje kierowcy, który wjechał autem w czteroosobową rodzinę w Skalmierzycach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Ranna została kobieta i jej dwuletnie dziecko.

Wypadek wydarzył się w sobotę wieczorem na ul. Dąbkowej. Rodzina szła jej poboczem. – Kierujący nissanem qashqai uderzył w kobietę prowadzącą wózek – mówi Wirtualnej Polsce dyżurny policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Później samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Kierowca uciekł, nie udzielając pomocy rannym.

Strażacy wyciągnęli matkę i jej dwuletnie dziecko spod rozbitego auta. Oboje w ciężkim stanie trafili do szpitala.Leszek Bubel mówi o antysemityzmie i dziennikarstwie … propolskim!

Leszek Bubel mówi o antysemityzmie i dziennikarstwie … propolskim!

W najnowszym odcinku „Wywiadowni Lorantego” kontrowersyjny publicysta, wydawca Leszek Bubel. Będzie o tym dlaczego to takie ważne, czy ktoś jest Żydem czy nie. Czy w Polsce antysemityzm wypijamy z mlekiem matki i o tym jak powinna wyglądać polska nacja. 

Loranty pyta wprost: „Dlaczego jest Pan naczelnym antysemitą w kraju”?

Leszek Bubel mówi, że „najpierw trzeba zdefiniować co tak naprawdę oznacza antysemityzm?” Uważa, że jeśli ktoś pluje na Polskę, to „ja Leszek Bubel mam prawo zareagować”! „Powinniśmy wszyscy mówić że musimy zaprotestować przeciwko bzdurze, która się szerzy wokół nas”.

Bubel uważa, że wiele nacji jest bardzo wrażliwych, dlatego są spięcia np. na linii z Izraelem.

O antysemityzmie, narodowym dziennikarstwie słuchaj:Samolot uderzył w mieszkania!

Samolot uderzył w mieszkania!

Dziesięć osób, w tym troje nieletnich, zginęło po tym, jak mały samolot rozbił się uderzając w budynek mieszkalny w Plaridel leżącym na północ od stolicy Filipin, Manili.

Na pokładzie lekkiego dwusilnikowego samolotu należącego do jednej z firm kurierskich, znajdowało się pięć osób. Katastrofa miała miejsce krótko po starcie – podał miejscowy urząd lotnictwa cywilnego.

Wszyscy pasażerowie samolotu zginęli. Kolejne pięć ofiar to osoby, które zginęły w wyniku uderzenia maszyny w budynek.

Władze podały, ze w miejscu katastrofy wybuchł pożar.

– Dom, w który uderzyła awionetka, spalił się, a samolot uległ całkowitemu zniszczeniu. Wszystkie ofiary poniosły śmierć na miejscu – przekazał szef lokalnej policji John Bulalacao.

Dwie inne osoby na ziemi zostały ranione przez płonące odłamki – powiedział szef miejscowej policji Julio Lizardo.