czwartek, Grudzień 27Groźny wypadek w świętokrzyskim. Cztery osoby ranne, jedna…

Groźny wypadek w świętokrzyskim. Cztery osoby ranne, jedna…

Do wypadku doszło w Smogorzowie na drodze krajowej nr 73. Samochód osobowy zboczył z trasy i wpadł w betonowy mostek.

W wyniku wypadku 4 osoby trafiły do szpitala. Po jednego z poszkodowanych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga po wypadku została już odblokowana.

źródło: RMF24

Śląsk: Samochód wjechał w grupę rowerzystów! Są ofiary śmiertelne

Śląsk: Samochód wjechał w grupę rowerzystów! Są ofiary śmiertelne

Dwóch rowerzystów zginęło na miejscu i dwóch trafiło do szpitala po wypadku na drodze w Lekartowie pod Raciborzem na Śląsku. 

Czterech rowerzystów jechało w stronę Raciborza.W tym samym kierunku jechał samochód marki renault. Nagle z niewiadomych przyczyn auto wjechało w rowerzystów.

Kierowca został zatrzymany, był trzeźwy.

źródło: RMF24

Przeterminowane mięso, sperma i.. Cała prawda o kebabie! Wiemy co się w nich mieści! Będziesz ZSZOKOWANY

Przeterminowane mięso, sperma i.. Cała prawda o kebabie! Wiemy co się w nich mieści! Będziesz ZSZOKOWANY

Kebab to potrawa, którą jest najczęściej wybierana przez Polaków przy opcji jedzenia na mieście. Przemawiają za tym przede wszystkim dwa czynniki jest tanio i szybko. Czasami również smacznie, ale to  zazwyczaj w przypadku gdy mamy sprawdzone miejsce.

Okazuje się, że „kebaby” prowadzone przez rodowitych Turków często kryją za nami nieznane tajemnice. Tajemnice, które przerażają i powodują odruch wymiotny. Udało się nam dotrzeć do pracownika jednej z warszawskich restauracji z kebabem, który opowiedział nam o tym -jak się okazało- czarnym interesie.

-Jestem pracownikiem, jak w każdej pracy muszę robić to co każe szef. Czasami są to rzeczy przerażające. Często się zdarza, że musimy używać przeterminowanego, śmierdzącego mięsa. Przy nieświeżym mięsie szef każe nam użyć podwójnej porcji przypraw aby zniwelować nieprzyjemny zapach, tak też robimy. – relacjonuje pracownik tureckiej restauracji.

Dodaje, że zdarzają się rzeczy bardziej ekstremalne. – Pamiętam jak klient kiedyś bardzo wkurzył szefa, bo stwierdził że mięso nie jest dosmażone. Wtedy przygotowaliśmy mu nowego kebaba, ale z dodatkiem wydzielimy z nosa, taki był kaprys właściciela, nie miałem innego wyjścia. W innym przypadku by mnie zwolnił. – relacjonuje młody mężczyzna. -Równie ohydne było to jak szef wyszedł z łazienki i dał nam butelkę z białym płynem, to była sperma, kazał ją dodać do sosu śmietanowego. Ja wymiękłem, powiedziałem, że tego nie zrobię. Wtedy właściciel sam wymieszał biały płyn z sosem.-

Informator zdradził nam także, że to nie jedyny warszawski kebab w którym panują takie zasady. Właściciele restauracji sfrustrowani zachowaniami klientów, tak odreagowują złość

17-latka wypadła z okna na czwartym piętrze! Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas szkolnej wycieczki. Wszystko przez…

17-latka wypadła z okna na czwartym piętrze! Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas szkolnej wycieczki. Wszystko przez…

17-latka wypadła z okna na czwartym piętrze. Wszystko działo się podczas wycieczki szkolnej. 

Uczniowie jednego z słupskich liceów wybrali się na wycieczkę do Kołobrzegu. Około 6 rano policja dostała zgłoszenie, że przed hotelem przy ul Portowej leży młoda kobieta. Nastolatka była przytomna, z licznymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Lekarze nie udzielają informacji na temat jej zdrowia.

Sprawy nie chce komentować również szkoła, do której uczęszcza nastolatka. Według nieoficjalnych informacji dziewczyna miała lunatykować i to doprowadziło do tragedii.

źródło: wprost.pl