poniedziałek, Grudzień 10Horror na pokładzie samolotu! Maszyna musiała AWARYJNIE LĄDOWAĆ! Wszystko przez agresywnego mężczyznę, który zaatakował stewardessę i…

Horror na pokładzie samolotu! Maszyna musiała AWARYJNIE LĄDOWAĆ! Wszystko przez agresywnego mężczyznę, który zaatakował stewardessę i…

Do zdarzenia doszło w samolocie chińskich linii lotniczych. Mężczyzna napadł na stewardessę. Lot musiał zostać przerwany.

Oprawca napadł na kobietę w niedzielę na pokładzie samolotu Air China. Pasażerowie oniemieli. Napastnik zerwał się z fotela i złapał stewardessę, przystawił pióro do szyi kobiety i powiedział, że ją zabije.

Samolot musiał awaryjnie lądować w prowincji Henan. Chińskie służby nie podają szczegółów obezwładnienia oprawcy. Wiadomo, że wyprowadzono wszystkich pasażerów i aresztowano 41-letniego agresora. Oprawca najprawdopodobniej ma zaburzenia psychiczne.

źródło: BBCHORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

HORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

Zdarzenie miało miejsce w polskiej B-klasie. Kibic podbiegł do jednego z zawodników i próbował poderżnąć mu gardło. 

 

Na murawie spotkały się zespoły LKS-u Ciechów i Piasta Lutynia. W 70 minucie zespoły szły łeb w łeb, było 2:2. Wtedy mecz został przerwany. Wszystko zaczęło się od tego, że po brutalnym faulu gracz ciechowskiego klubu ze złamaną nogą musiał jechać do szpitala. Wtedy zaczęło się zamieszanie najpierw na  trybunach, później na boisku.

 

– Kibic gości, który wbiegł na boisko, chciał, nie boimy się tego określenia, dosłownie „poderżnąć gardło” ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie. Oczywiście on również wylądował w szpitalu z rozciętą szyją – można przeczytać na Facebooku LKS-u Ciechów.

 

Na szczęście skończyło się tylko raną niezagrażającą życiu.

źródło: Facebook, foto: Facebook

 Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Napastnik z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji pracownika stacji benzynowej. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu!SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

W piątek wieczorem na terenie powiatu świdnickiego  znaleziono zwłoki noworodka. Funkcjonariusze odmawiają podania szczegółów, ze względu na dobro śledztwa. 

– Potwierdzam znalezienie ciała dziecka, ale nie mogę ujawnić, gdzie na terenie powiatu się znajdowało -powiedział portalowi wp.pl sierż. Magdalena Ząbek z policji w Świdnicy.

Policja nie zdradziła płci dziecka, nie wiadomo też kiedy dziecko mogło się urodzić.

Ciało znaleziono w miejscowości Sulisławice na wysypisku śmieci.

źródło: o2.pl