poniedziałek, Grudzień 10HORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

HORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

Zdarzenie miało miejsce w polskiej B-klasie. Kibic podbiegł do jednego z zawodników i próbował poderżnąć mu gardło. 

 

Na murawie spotkały się zespoły LKS-u Ciechów i Piasta Lutynia. W 70 minucie zespoły szły łeb w łeb, było 2:2. Wtedy mecz został przerwany. Wszystko zaczęło się od tego, że po brutalnym faulu gracz ciechowskiego klubu ze złamaną nogą musiał jechać do szpitala. Wtedy zaczęło się zamieszanie najpierw na  trybunach, później na boisku.

 

– Kibic gości, który wbiegł na boisko, chciał, nie boimy się tego określenia, dosłownie „poderżnąć gardło” ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie. Oczywiście on również wylądował w szpitalu z rozciętą szyją – można przeczytać na Facebooku LKS-u Ciechów.

 

Na szczęście skończyło się tylko raną niezagrażającą życiu.

źródło: Facebook, foto: Facebook

 Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Napastnik z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji pracownika stacji benzynowej. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu!SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

W piątek wieczorem na terenie powiatu świdnickiego  znaleziono zwłoki noworodka. Funkcjonariusze odmawiają podania szczegółów, ze względu na dobro śledztwa. 

– Potwierdzam znalezienie ciała dziecka, ale nie mogę ujawnić, gdzie na terenie powiatu się znajdowało -powiedział portalowi wp.pl sierż. Magdalena Ząbek z policji w Świdnicy.

Policja nie zdradziła płci dziecka, nie wiadomo też kiedy dziecko mogło się urodzić.

Ciało znaleziono w miejscowości Sulisławice na wysypisku śmieci.

źródło: o2.pl

 

 Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Na nagraniu widać jak złodziej przy pomocy własnej kurtki sprawdza zawartość damskiej torebki. Policja prosi o kontakt w przypadku rozpoznania tego mężczyzny.