poniedziałek, Wrzesień 10Horror w Małopolsce! Z auta została harmonijka!

Horror w Małopolsce! Z auta została harmonijka!

Zmiażdżona blacha, tyle zostało z samochodów, które zderzyły się w jabłonce w Małopolsce. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Zginęły dwie osoby – 20-letni kierowca BMW i 16-letni pasażer Audi.

Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu. Oba pojazdy zostały doszczętnie zniszczone. Wiadomo, że BMW prowadził 20-letni mieszkaniec Jabłonki. Mężczyzna zginął na miejscu, wypadku nie przeżył też pasażer Audi, zmarł po przewiezieniu do szpitala. 19-letni kierowca audi został ciężko ranny. Został przewieziony do szpitala, jego życiu nic nie zagraża.

źródło: fakt.pl, foto: policjaKONIEC Z MANDATAMI! Jest już odpowiednie rozporządzenie! Można zapier… po ulicach!

KONIEC Z MANDATAMI! Jest już odpowiednie rozporządzenie! Można zapier… po ulicach!

Zarząd Główny NSZZ Policjantów 27 czerwca podjął decyzję o rozpoczęciu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. W rozporządzeniu zapisano, że od 10 lipca, policja nie będzie wystawiać mandatów.

Policjanci od dnia 10 lipca będą jedynie pouczać. Na wrzesień zaplanowano także manifestację w Warszawie. Policjanci oznajmili, ze są gotowi do rozmów ze stroną rządową, a protest potrwa do chwili podpisania porozumienia dającego gwarancję realizacji postulatów.

Policjanci chcą:

  • wzrostu uposażeń o 650 złotych,
  • powrotu do systemu emerytalnego sprzed 2012 roku,
  • pełnopłatnego zwolnienia lekarskiego,
  • lepszych warunków płacowych za nadgodziny i służbę w dni ustawowo wolne od pracy.

źródło: se.pl38-leatek zabił 5 przypadkowych osób! Szaleniec zrobił to ponieważ był…

38-leatek zabił 5 przypadkowych osób! Szaleniec zrobił to ponieważ był…

38-letni mężczyzna wszedł do redakcji lokalnego pisma „Capital Gazette” i zastrzelił pięciu przypadkowych pracowników. Wszystko przez artykuł sprzed kilku lat, w którym dziennikarze opisali, jak prześladuje i wyzywa kobietę na Facebooku. Oprawca został aresztowany chwilę po zbrodni.

„On będzie następnym, który urządzi masową strzelaninę” -ostrzegała policję kobieta, którą 38-latek latami prześladował. Szaleniec wysyłał kobiecie setki gróźb i wyzwisk. Całą sytuację, opisała lokalna gazeta z Annapolis, co rozwścieczyło 38-latka. Wytoczył redaktorom proces, który w efekcie przegrał. Jedni się go bali, inni uważali za wariata.

W czwartek szaleniec wpadł do redakcji ze strzelbą. Zabił pięć osób, ranił trzy. Mężczyzna został aresztowany.

źródło: se.pl, foto: pixabay.com

 Największa TRAGEDIA OSTATNICH LAT! Spłonęło kilkadziesiąt aut, ludzie palili się żywcem! Wszystko przez…

Największa TRAGEDIA OSTATNICH LAT! Spłonęło kilkadziesiąt aut, ludzie palili się żywcem! Wszystko przez…

Do tragedii doszło na trasie z Ibdan do Lagos w Nigerii. Cysterna z paliwem przewróciła się na drodze, co spowodowało pożar kilkudziesięciu samochodów.

W ogromnym pożarze zginęło co najmniej dziewięć osób. Ofiary spłonęły żywcem. Wszystko rozegrało się błyskawicznie. Kierowca cysterny stracił panowanie nad autem, zestaw przewrócił się na bok, a na jezdnię zaczęło wylewać się paliwo. Cysterna wybuchła, a ogień rozprzestrzenił się na przejeżdżające auta.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną tragedii jest awaria hamulców w aucie ciągnącym cysternę. Okrzyknięto ten wypadek, jedną z największych tragedii w ostatnim czasie.

Gdy wybuchł pożar droga do Lagos była bardzo zatłoczona. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie, w godzinach szczytu komunikacyjnego w okolicach dawnej stolicy Nigerii.

 

źródło: o2.pl