niedziela, Marzec 18

JACEK WRONA – CBŚ czyli CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!

JACEK WRONA – CBŚ czyli CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!

Jacek Wrona  postanowił w ciekawy sposób życzyć Polakom wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.


Przesłał więc filmik prost z centrum katolicyzmu w Polsce, czyli Częstochowy. Co mówi? ZOBACZ SAM:Wroński o propagandzie klęski współczesnego mainstreamu!

Wroński o propagandzie klęski współczesnego mainstreamu!

Piotr Wroński w swoim najnowszym odcinku videobloga poświęca się … zegarkom i korupcji! To co dzieje się w mainstreamie przypomina mi tzw. propagandę klęski lat 1981″ – mówi Wroński.


O co konkretnie chodzi?

 

ZOBACZ:

 REKORD MANDATOWY W POLSCE! Nie uwierzysz ile ten kierowca dostał mandatu!

REKORD MANDATOWY W POLSCE! Nie uwierzysz ile ten kierowca dostał mandatu!

To jest Nowy rekord zanotowana Inspekcja Transportu Drogowego przeprowadzając kontrolę drogową ciężarówki pod Włocławkiem. Odkryto 59 naruszeń przepisów i wyceniono je na kwotę ponad 88 tys. złotych.


Z informacji zamieszczonej przez „CW24tv” z Włocławka, mieszkańcy zabudowań przy drodze na której obowiązuje zakaz ruchu ciężarówek o masie powyżej 12 ton, uskarżali się na ruch takich pojazdów mimo zakazu.

Inspektorzy Transportu Drogowego przeprowadzili zatem kontrolę na tym terenie. Jeden z kontrolowanych „tirów” który przewoził makulaturę, w trakcie kontroli okazał się, zbyt ciężki jak na tę drogę. To był dopiero początek ujawnionych nieprawidłowości.

Jak doniósł „CW24tv” policjanci stwierdzili „wszystkie możliwe naruszenia” związane z czasem pracy. Kierowca, którym był szef firmy, przez dwa tygodnie z rzędu, zamiast przepisowych 90 godzin przepracował aż 123 godziny. Przez ostatni miesiąc nie odebrał też przepisowego odpoczynku.

Mimo, że „wartość” złamanych przepisów wyliczono na 88 tys. złotych, kierowca zapłaci karę jedynie 10 tys. gdyż zgodnie z przepisami ustawy o transporcie, taka jest największa możliwa jednorazowa kara.

ser/cw24tvOjciec Rydzyk jest naprawdę wielkim biznesmenem! Załatwił z UE kolejne miliony! ZOBACZ NA CO!

Ojciec Rydzyk jest naprawdę wielkim biznesmenem! Załatwił z UE kolejne miliony! ZOBACZ NA CO!

12 mln złotych dotacji dostanie o. Tadeusz Rydzyk na budowę geotermii – ustaliło Radio ZET. 


Geotermia ojca Rydzyka dostanie kolejną dotację. Tym razem miliony z unijnego programu na budowę sieci ciepłowniczej w Toruniu.

Dotację przyznał Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Chodzi łącznie o 12 milionów złotych za które ma powstać sieć zasilająca w ciepło hotel akademicki Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej a także budynki mieszkalne i placówki systemu oświaty miasta Torunia.
 Niech inni biorą przykład z managerskich talentów ojca Rydzyka.
ser/Radio ZET