poniedziałek, Grudzień 24Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę, od zarzutów zabójstwa i zgwałcenia 15-latki. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat.

Sąd przychylił się do opinii śledczych, według których Komenda nie popełnił zbrodni. . – W sprawie zbrodni jest podejrzana zupełnie inna osoba. Nie jest to Tomasz Komenda – powiedzieli sędziowie SN po ogłoszeniu decyzji.

Uniewinniony może teraz ubiegać się o odszkodowania i zadośćuczynienia za niesłuszną odsiadkę w więzieniu. Może dostać nawet kilka milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznania Tomasza Komendy! Opowiedział o swoim dramacie i kobiecie z którą się spotyka!

 

 

 

Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Strażacy z Florydy zostali wezwani do niecodziennego pożaru. Na miejscu tragedii znaleziono ciało mężczyzny, który miał rany w okolicach górnej wargi. Szybko okazało się, że za wybuch odpowiadał papieros elektroniczny należący do ofiary. Prawdopodobnie eksplodował akumulator litowo-jonowy, wskutek czego rozprószył się ogień. 

Tezę o tym, że to e-papieros przyczynił się do śmierci mężczyzny, potwierdziła sekcja zwłok. Ciało mężczyzny było aż w 80 proc. poparzone.

W latach 2009-2016 w Stanach Zjednoczonych doszło do 195 podobnych przypadków.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com

 

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

32-letnia nauczycielka z Pensylwanii w USA została zamordowana, 6 miesięcy po tym, jak dyrekcja szkoły zawiesiła ją w pracy za seks z 17-letnim uczniem. Ciało kobiety znaleziono w aucie, zaparkowanym przy podjeździe przed domem jej matki. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że słyszeli co najmniej sześć strzałów.

6 miesięcy wcześniej nauczycielka została przyłapana na gorącym uczynku, podczas uprawiania seksu z 17-letnim uczniem. Patrolujący policjanci zauważyli, że „okna w aucie były zaparowane, a silnik nie pracował”. W środku była kobieta i nastolatek. Bezwstydna nauczycielka, próbowała przekonać funkcjonariuszy, że jedynie rozmawiała z uczniem.

W niedzielę 13 maja znaleziono ciało 32-latki. Na razie nie wiadomo kto zabił nauczycielkę i jakimi kierował się motywami.

źródło: fakt.pl, foto: Facebook

Nadchodzi mocne załamanie pogody! Sprawdź gdzie wystąpią gwałtowne BURZE!

Nadchodzi mocne załamanie pogody! Sprawdź gdzie wystąpią gwałtowne BURZE!

Nadchodzi mocne załamanie pogody. Początek maja zdecydowanie rozpieszczał nas pod względem temperatury. Teraz przyjdą burze. Gdzie mogą pojawić się niebezpieczne zjawiska? 

16 maja będzie  bardzo ulewny. Nad kilkoma regionami Polski pojawiają się groźne burze z silnymi wiatrami. Burze pojawią się na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Kieleczczyźnie oraz Małopolsce. Wiatr może wiać z prędkością nawet do 90 km na godzinę i może przynieść szkody w postaci połamanych gałęzi.

W pozostałych częściach kraju będzie zdecydowanie łagodniej. W Warszawie i Łodzi może delikatnie popadać. Średnia temperatura wyniesie 21 stopni Celcjusza.

źródło: IMGW