środa, Grudzień 26Kokaina będzie w Polsce LEGALNA!? Słowa polityka SZOKUJĄ: „Kokaina to fantastyczny…

Kokaina będzie w Polsce LEGALNA!? Słowa polityka SZOKUJĄ: „Kokaina to fantastyczny…

Do Sejmu trafiła interpelacja dotycząca legalności kokainy w Polsce. Jeden z polityków PO domaga się aby ten specyfik w odpowiedniej dawce był ogólnie dostępny jako lek znieczulający. 

-Kto się tym interesuje ten dokładnie wie jakie ta substancja ma właściwości. To fantastyczny lek znieczulający. Uśmierza miejscowo ból, wszystko dzięki efektowi sympatykomimetycznemu, dzięki któremu dochodzi do obkurczenia naczyń błony śluzowej, zmniejszając przy tym krwawienie lub rozszerzenia źrenicy ułatwiającego prowadzenie wielu zabiegów na oku. – argumentuje polityk.  -Oczywiście wszystko w odpowiedniej dawce, która nie może przekraczać 30 mg, a dobowo 60 mg. – dodaje.

W Polsce kokaina nie znajduje się w urzędowym wykazie leków dopuszczonych do obrotu. Według polityka PO dostępność tego specyfiku mogłaby znacznie wpłynąć na polską medycynę.

 

 

 

 

Skandal w centrum Wrocławia! Ludzie biesiadowali przy zwłokach zmarłego 30-latka!

Skandal w centrum Wrocławia! Ludzie biesiadowali przy zwłokach zmarłego 30-latka!

W środę wieczorem w centrum Wrocławia zmarł 30-letni bezdomny mężczyzna. Na miejsce przyjechała policja, która odgrodziła miejsce parawanem. Ciało zostało zabrane dopiero po kilku godzinach. Zwłoki mężczyzny nie przeszkadzały osobom, które biesiadowały tuż obok w ogródkach. 

Policja otrzymała zgłoszenie ok godziny 21, od obcej kobiety, która przechodziła obok zwłok. Medycy od razu stwierdzili zgon. Do śmierci bezdomnego doszło bez udziału osób trzecich. Jednak prokurator zdecydował się na sekcję zwłok.

Służby na miejscu zdarzenia spędziły ponad cztery godziny. Dopiero po godzinie 1 w nocy, przewieziono ciało do prosektorium. Mnóstwo osób zwróciło uwagę na to, że kilka metrów od zwłok rozstawione były ogródki restauracyjne, gdzie mnóstwo osób spożywało jedzenie i piło alkohol.

źródło: se.pl

Makabryczne znalezisko w Suwałkach! W worku przed marketem leżały zwłoki…

Makabryczne znalezisko w Suwałkach! W worku przed marketem leżały zwłoki…

Makabrycznego odkrycia dokonano przed jednym z marketów w Suwałkach. W foliowym worku były zwłoki psa. Sprawą zajęła się policja i Fundacja Zwierzęta Niczyje, chcą odnaleźć właściciela czworonoga.

Porzucone zwierze to buldog angielski. Policja po nagraniu z monitoringu próbuje namierzyć sprawcę. Najprawdopodobniej ktoś podjechał pod sklep i wyrzucił zwierzę. Auto było na zagranicznych rejestracjach.

Internauci nie szczędzą krytyki dla tego makabrycznego zdarzenia. „Zero sumienia”, „podłość ludzka nie zna granic”, „totalne barbarzyństwo” – czytamy w komentarzach.

źródło: fakt.pl, foto: facebook

Uprawiał seks z trupami! Wykorzystał 100 NIEBOSZCZYKÓW! „Siedział na niej w rozkroku i…

Uprawiał seks z trupami! Wykorzystał 100 NIEBOSZCZYKÓW! „Siedział na niej w rozkroku i…

Mężczyzna który  pracował w kostnicy w Poznaniu został zatrzymany przez tamtejszą policję. 34-latek uprawiał seks ze zwłokami. Szacuje się, że mógł wykorzystać ok. 100 ciał. 

Mirosław W. pracował w kostnicy ponad trzy miesiące. Zajmował się tam przygotowywaniem nieboszczyków do pogrzebu. Pracownicy zakładu od pewnego czasu zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje i postanowili baczniej obserwować jego osobę.

-Byłem w szoku gdy zobaczyłem co robił ze zwłokami młodej kobiety. Siedział na niej w rozkroku i masturbował się. Ciało od pasa w dół było nagie. Na zwłokach innej kobiety znaleźliśmy biały płyn. Zgroza co ten człowiek robił- opowiedział właściciel zakładu.

Mężczyzna został aresztowany, wkrótce odpowie za swoje występki przed sądem.