niedziela, Grudzień 23Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej! Meghan Markle wpadła w POWAŻNE TARAPATY! Ślubu nie będzie?!

Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej! Meghan Markle wpadła w POWAŻNE TARAPATY! Ślubu nie będzie?!

Prawdziwy skandal, a zarazem ogromny szok. Okazuje się, że bliski krewny przyszłej brytyjskiej księżnej zarabia w USA na plantacji marihuany.

 

Meghan Markle wywołała kolejny skandal na królewskim dworze! Tuż przed zbliżającym się ślubem z księciem Harrym. To już kolejny skandal, najpierw wypłynęły nagie zdjęcia Amerykanki, później wyszły na jaw ogromne kwoty, jakie wyda na ślub. Teraz okazało się, że bratanek Meghan masowo hoduje marihuanę.

 

Tyler Dooley, bratanek przyszłej panny młodej, korzysta z tego, że w stanie Oregon rekreacyjna marihuana jest legalna. Mężczyzna prowadzi plantację, z której czerpie spore zyski. Swój najnowszy produkt chce nazwać „Markle Sparkle” i podarować kuzynce na ślub!

źródło: se.pl

Nadchodzi DRASTYCZNA zmiana POGODY! IMGW wydał ostrzeżenie dla 5 województw! Przed nami pogodowy ARMAGEDON!

Nadchodzi DRASTYCZNA zmiana POGODY! IMGW wydał ostrzeżenie dla 5 województw! Przed nami pogodowy ARMAGEDON!

Pogoda w ostatnim czasie mocno nas rozpieszcza, mamy wiosnę chociaż temperatury są iście letnie. W najbliższych dniach temperatura nieznacznie spadnie, jednak ciepły prąd znad Włoch przyniesie burze. Instytut Metrologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed nawałnicami i mocnymi opadami deszczu. 

 

Termometry wskażą od  kilkunastu  do ponad dwudziestu stopni. Wydano ostrzeżenie dla 5 województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

 

Na brak opadów mogą liczyć mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. Tam też będzie najcieplej – termometry w Lublinie i Rzeszowie wskażą 23-25 stopni.

źródło: IMGW

17-latka dla „żartu” wepchnęła koleżankę pod koła autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach! Jak zakończyła się ta historia? ZOBACZ to drastyczne VIDEO!

17-latka dla „żartu” wepchnęła koleżankę pod koła autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach! Jak zakończyła się ta historia? ZOBACZ to drastyczne VIDEO!

Ten film mrozi krew w żyłach. Dramatyczne zdarzenie miało miejsce 12 kwietnia na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Dwie nastolatki szły chodnikiem, jedna dla żartu wepchnęła koleżankę pod przejeżdżający autobus komunikacji miejskiej. Zdarzenie zarejestrowały miejskie kamery. 

 

Na nagraniu widać dwie spacerujące nastolatki. W pewnym momencie jedna dziewczyna popchnęła drugą tak mocno, że ta upadła pod koła autobusu. Ułamki sekund sprawiły, że pojazd nie przejechał po głowie dziewczyny.

 

Ostatecznie dziewczyna, która spowodowała całe zdarzenie dostała 300 złotych mandatu, za spowodowanie zagrożenia w ruchu.

 

Kierowca jadący autobusem zatrzymał pojazd i wezwał pogotowie oraz policję, pomimo, że nic się nie stało.

źródło: czecho.pl, YouTube

Rodzinny dramat pod Warszawą! 22-letni mężczyzna zabił matkę i jej dwie córki! Ojciec walczy o życie

Rodzinny dramat pod Warszawą! 22-letni mężczyzna zabił matkę i jej dwie córki! Ojciec walczy o życie

To miała być miła, rodzinna wycieczka rowerowa. Skończyła się rodzinnym dramatem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sitnie pod Warszawą. 22-letni mężczyzna wjechał autem w czteroosobową rodzinę, jadącą na rowerach. Na miejscu zmarła matka i jedna z córek, druga zmarła w szpitalu. Ojciec w ciężkim stanie walczy o życie. 

 

Rodzina wybrała się w odwiedziny do dziadków na rowerach. Wracając z wycieczki staranował ich samochód. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód wpadł na pobocze odbił się od pnia drzewa i koziołkując staranował czteroosobową rodzinę. 43-letnia kobieta i jej 6-letnia córka zmarły na miejscu. Druga 8-letnia dziewczynka i jej ojciec trafili do szpitala. Dziecka nie udało się uratować, mężczyzna walczy o życie.

 

Oprawca Kamil B. w chwili zdarzenia był trzeźwy. Został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: fakt.pl