środa, Lipiec 4W Krakowie boją się zemsty! Więcej policji na ulicach!

W Krakowie boją się zemsty! Więcej policji na ulicach!

Policja wzmocniła patrole na osiedlach na południu Krakowa, w obawie przed zemstą za brutalny atak na 18-latka. Chłopaka zaatakowała grupa pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich. Napastnicy rzucili się z maczetami, nożami i siekierą. Nastolatek zmarł dwa dni później w szpitalu.

Ojciec zamordowanego chłopca zaapelował na jednym z portali społecznościowych z prośbą do ludzi „Nie szukajcie zemsty, bo kolejna rodzina może ucierpieć, wartością najwyższą ponad wasze interesy jest ludzkie życie”.

Chlopak zmarł w szpitalu po naprawdę brutalnym ataku kilku osób, którzy dźgali nożami maczetami młodego chłopaka.

Dziś w Krakowie wzmożono patrole policyjne gdyż władze miasta obawiają się rewanżu .

Na chwilę obecna policja zatrzymała 4 osoby podejrzane za dokonanie morderstwa .

 

Jjk/wp.plDramat w Nowej Soli! Chłopak rozszarpany przez  psy!

Dramat w Nowej Soli! Chłopak rozszarpany przez psy!

Koszmar w Nowej Soli (woj. lubuskie). Na terenie jednej z firm w strefie przemysłowej miasta znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Na jego ciele znajdowały się liczne rany kąsane i szarpane. Mężczyzna prawdopodobnie został zagryziony przez psy, które pilnowały terenu firmy. Śledczy badają dokładne okoliczności tragedii – czytamy na fakt24.pl.

Ciało młodego mężczyzny zostało znalezione 3 lutego późnym popołudniem na ternie jednego z zakładów w strefie przemysłowej. Teren jest ogrodzony i pilnowany przez cztery psy. Na ciele ofiary stwierdzono liczne rany kąsane i szarpane. Młody mężczyzna najprawdopodobniej wszedł na teren filmy i wtedy został zaatakowany przez psy. Zwierzęta zagryzły go.

Do zdarzenia doszło z piątku na sobotę!

sjsk/fakt24.plMOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

MOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

Paweł Cwynar – kiedyś groźny gangster i recydywista, dziś daje świadectwo. I to naprawdę mocne świadectwo!

KONIECZNIE ZOBACZ:Polacy zostali zaatakowani na izraelskiej plaży! „Dobry Polak to martwy Polak”

Polacy zostali zaatakowani na izraelskiej plaży! „Dobry Polak to martwy Polak”

Według relacji polsatnews.pl grupa polskich turystów została zaatakowana na plaży w Izraelu. Jak relacjonowała jedna z poszkodowanych: – Podczas wypoczynku na publicznej plaży zostaliśmy obrzuceni kamykami przez mężczyznę wykrzykującego (…)  dobry Polak to martwy Polak.

Do tego incydentu miało dojść w niedzielę na plaży w Eljacie, gdy to do grupy polskich turystów chodzących po plaży podszedł miejscowy mężczyzna. Polacy początkowo sądzili, że mężczyzna chce im zaoferować wycieczkę z przewodnikiem do Jerozolimy, jednak gdy tylko się dowiedział o ich pochodzeniu, wpadł w szał. Izraelczyk zaczął krzyczeć w stronę turystów „f**k you polish people, f**k your president…” i rzucać w ich stronę kamieniami.

Co więcej, agresor próbował do ataku na polskich turystów zachęcać inne osoby. Według relacji turystki żadna z osób, które przebywały na plaży nie zareagowała na agresywne zachowanie mężczyzny. Grupa wróciła do hotelu dopiero po tym, gdy mężczyzna się oddalił. Polacy zdecydowali się ostatecznie nie wzywać policji.

jsk/polsatnews.pl