niedziela, Grudzień 23Ksiądz uderzył 10-letniego chłopca podczas mszy świętej! Skandaliczne zachowanie było spowodowane…

Ksiądz uderzył 10-letniego chłopca podczas mszy świętej! Skandaliczne zachowanie było spowodowane…

Podczas mszy świętej ksiądz spoliczkował 10-letniego chłopca, za to, że wyjął z ust komunię świętą. O skandalicznym zdarzeniu poinformował portal fakt.pl.

Według relacji świadków, 10-letni chłopiec po usłyszeniu słów „Ciało Chrystusa” miał wyjąć z ust opłatek i przyglądać mu się. Został za to skarcony, najpierw pociągnięty za ucho, a później spoliczkowany. Rodzice natychmiast zareagowali na to zachowanie i wezwali policję. Kapłan jednak nie bał się funkcjonariuszy, miał krzyczeć że nic mu nie zrobią ponieważ „należy do dobrej zmiany”.

-Potwierdzam, że przyjęliśmy zgłoszenie o pobiciu. W związku z tym, że sprawa dotyczy dziecka, przekazaliśmy postępowanie do prokuratury. Na tym etapie nie mogę nic więcej powiedzieć – powiedziała sierż. sztab. Milena Kopczyńska. z policji w Pułtusku.

Śledztwo jest bardzo świeże, dlatego prokurator nie chce mówić o ewentualnych zarzutach.

źródło: fakt.pl

85-latka jechała pod prąd na drodze ekspresowej! UWAGA! Szokujące WIDEO dla ludzi o mocnych nerwach!

85-latka jechała pod prąd na drodze ekspresowej! UWAGA! Szokujące WIDEO dla ludzi o mocnych nerwach!

Takie sytuacje na drogach przerażają i stwarzają ogromne niebezpieczeństwo. 85-letnia kobieta jechała po drodze ekspresowej S3 pod prąd. Szybka reakcja kierowcy uchroniła przed zderzeniem. 

Policja z Zielonej Góry dostała nagranie, na którym widać auto jadące pod prąd na trasie S3. Funkcjonariusze szybko namierzyli i dotarli do kierowcy seata. Okazało się, że była nim 85-letnia kobieta. Zatrzymano jej już prawo jazdy i skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Po każdej takiej sytuacji, gdzie kierowca jedzie pod prąd, przeprowadzane są kontrole oznakowania zjazdów i wjazdów na drogę ekspresową.

W tym przypadku komisja orzekła, że oznakowanie było prawidłowe.

źródło: RMF24

Opole: Zwyrodnialec zabił kobietę na ulicy, później zrobił coś nieludzkiego…

Opole: Zwyrodnialec zabił kobietę na ulicy, później zrobił coś nieludzkiego…

Do dramatycznego wypadku doszło na ul. Ozimskiej w Opolu. Nieznany sprawca potrącił kobietę, która zginęła na miejscu. Policja prosi o pomoc. 

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 maja po godzinie 19. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, jechał skodą superb. Policja podaje, że auto ma uszkodzony przód.

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia. Komenda Miejska Policji w Opolu prosi o kontakt pod nr 77 422 25 45.

źródło: wp.pl

Zostawiali roczną córeczkę pod opieką ZBOCZEŃCA! Zwyrodnialec masturbował się na widok dziewczynki i robił coś jeszcze gorszego

Zostawiali roczną córeczkę pod opieką ZBOCZEŃCA! Zwyrodnialec masturbował się na widok dziewczynki i robił coś jeszcze gorszego

Wszystkie przestępstwa wymierzone wobec dzieci uważa się za najbardziej odrażające, szczególnie te na tle seksualnym. Ciężko sobie wyobrazić czym kierują się tacy przestępcy. 

Rodzice rocznej dziewczynki mieszkający w USA nie mieli pojęcia, że zostawiają swoją córkę ze zboczeńcem. To był przyjaciel domu, któremu bezgranicznie ufali. Znał wszystkie rodzinne sekrety. Zdarzało się, że mężczyzna zostawał na chwilę z roczną dziewczynką, np wtedy gdy jej rodzice szli na zakupy.

Pewnego dnia młodzi rodzice po raz kolejny poprosili przyjaciela o pomoc. Stało się coś nieoczekiwanego. Mama dziecka zapomniała wziąć portfela, gdy wróciła do mieszkania zastała straszliwy widok. Mężczyzna masturbował się, dotykając przy tym intymnych części ciała dziecka. Jak się później okazało robił też zdjęcia niemowlęciu.

Zwyrodnialec został aresztowany. 26-latek nie umiał wytłumaczyć policji tego straszliwego zachowania.

ZOBACZ TAKŻE: Ciało było w drodze do krematorium. Nagle zadzwonił telefon i stało się coś…

źródło: popularne.pl