sobota, Grudzień 22Lew zaatakował właściciela ZOO! Ten drastyczny film mrozi krew w żyłach! Zwierze rzuciło się na 64-latka i…

Lew zaatakował właściciela ZOO! Ten drastyczny film mrozi krew w żyłach! Zwierze rzuciło się na 64-latka i…

Mike Hodge, 67-letni właściciel zoo w RPA otarł się o śmierć. Rzucił się na niego lew i przeciągnął go kilkanaście metrów po ziemi. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. „The Sun” podaje, że lew został zabity. 

Całą sytuację nagrał jeden z turystów. Lew najpierw spacerował po zagrodzonym terenie, nagle zaczął biec w stron 67-latka. Mężczyzna próbował uciec, jednak tuż przy wyjściu został złapany.

źródło: YouTube

 

Makabryczne odkrycie na wysypisku śmieci! Znaleziono ZWŁOKI 345 NOWORODKÓW!

Makabryczne odkrycie na wysypisku śmieci! Znaleziono ZWŁOKI 345 NOWORODKÓW!

Chociaż brzmi to jak historia z horroru, to wydarzyło się naprawdę. Do makabrycznego odkrycia doszło na wysypisku śmieci w Pakistanie. W ciągu ostatniego roku znaleziono tam ciała 345 noworodków.

99% martwych ciał, to zwłoki dziewczynek. Wśród biednych, niewinnych dzieci znaleziono także ciało 4-letniej dziewczynki z poderżniętym gardłem.

Dzieciobójstwo jest przestępstwem w Pakistanie, którego jak twierdzi policja nie jest w stanie kontrolować. Wszystko przez biedę i analfabetyzm. Jednak organizacja charytatywna Edhi Center w Karaczi twierdzi, że większość przypadków dzieciobójstwa było wynikiem nieślubnego urodzenia. Dziewczęta urodzone w takiej sytuacji, zostały zabite z powodu społecznego stygmatyzmu. Chłopcy są bardziej chronieni przez bliskich.

Niestety nikt nie reaguje na takie wydarzenia. Jeden z policjantów, który pragnie pozostać anonimowy, powiedział, że w zeszłym roku tylko jeden przypadek dzieciobójstwa został zgłoszony policji w Karaczi. To ciągle za mało, aby móc uratować bezbronne dzieci.

źródło: popularne.pl, foto: pixabay.com

 

 

 


 
Ginekolog ZBOCZENIEC ZGWAŁCIŁ pacjentkę! Przyszła po pomoc, a on…

Ginekolog ZBOCZENIEC ZGWAŁCIŁ pacjentkę! Przyszła po pomoc, a on…

Przyszła po pomoc, a on bestialsko ją wykorzystał. Pod pozorem pilnego zabiegu ginekolog z Gorzowa Wielkopolskiego Piotr P. najpierw uśpił swoją pacjentkę, a później wykorzystał. W miniony poniedziałek lekarz został ukarany, spędzi cztery lata za kratami.

Gdy kobieta przyszła do lekarza, dostała informację, że jest poważnie chora i musi przejść zabieg pod działaniem środków znieczulających. W dniu zabiegu towarzyszyły jej dwie przyjaciółki, które zostały za drzwiami gabinetu, ona natomiast weszła do środka.

Piotr P. znieczulił pacjentkę i odbył z nią stosunek seksualny. Kobieta w sennym letargu miała dziwne przebłyski, wydawało się jej, że ktoś ją gwałci. Koleżanki stwierdziły natomiast, że podczas zabiegu zza drzwi dochodził rytmiczny odgłos mebli uderzających o ścianę.

Kobieta z miejsca zawiadomiła policję. W gabinecie znaleziono zużytą prezerwatywę, w której znajdowała się sperma podejrzanego. Natomiast z zewnętrznej strony materiał genetyczny pochodzący z pochwy pacjentki.

Sprawa była bezsporna, pomimo tego proces ciągnął się dwa lata. Lekarz został skazany na cztery lata więzienia.

 

źródło: se.pl, foto: pixabay.com

 

SZOKUJĄCE odkrycie w galerii handlowej! Znaleziono zwłoki w ścianie toalety!

SZOKUJĄCE odkrycie w galerii handlowej! Znaleziono zwłoki w ścianie toalety!

Szokującego odkrycia dokonał jeden z pracowników galerii handlowej w Calagry w Kanadzie. Podczas prac konserwacyjnych natrafił na zwłoki mężczyzny w ścianie. Na ten moment nie wiadomo, jak nieszczęśnik znalazł się w murach budynku, wykluczono jednak działania przestępcze.

Administracja centrum handlowego natychmiast powiadomiła służby i zwłoki szybko zostały wyjęte zza ściany. Nie wiadomo kim był martwy mężczyzna. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna mógł czołgać się przez system wentylacyjny budynku i utknąć między ścianami.

Co robił w kanale wentylacyjnym? Tego nie wiadomo. Wszczęto śledztwo, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com