piątek, Grudzień 21”Ludzka głowa w pomarańczach” i słoiki z ludzkim mięsem – MAŁŻEŃSTWO ZJADŁO BLISKO 30 OSÓB. (VIDEO 18+)

”Ludzka głowa w pomarańczach” i słoiki z ludzkim mięsem – MAŁŻEŃSTWO ZJADŁO BLISKO 30 OSÓB. (VIDEO 18+)

Rosyjskie małżeństwo kanibali  – pielęgniarka razem ze swoim mężem zjedli blisko 30 osób.

 

Natalia Bakszejewa – rosyjska pielęgniarka, która pracowała w szkole lotniczej w Krasnodarze, razem ze swoim mężem dopuścili się bezlitosnej zbrodni. Jak informuje ”Moskowskij Komsomolec” podczas remontu w ich mieszkaniu znaleziono zdjęcie, na którym mąż pielęgniarki zjada ludzką dłoń. Po zgłoszeniu sprawy na policję zadecydowano o rewizji.

 

W domu pielęgniarki funkcjonariusze znaleźli siedem toreb wypełnionych ludzkim mięsem. Para została natychmiast aresztowana. Jak udało się ustalić małżeństwo porywało okolicznych mieszkańców przez blisko 18 lat. Po przygotowaniu posiłków z ludzkiego mięsa, para fotografowała swoje potrawy. W ich domu znaleziono masę zdjęć oraz ”przepisy”, wyjaśniające między innymi, jak w odpowiedni sposób przyrządzić ”ludzką głowę w pomarańczach”. Do tej pory zidentyfikowano zwłoki 7 ofiar.

O Sprawie pisaliśmy również TUTAJ

źródło: Moskowskij Komsomolec/youtube

fot.: screen youtube

kg

WRACA LATO! Termometry w Polsce pokażą ponad 20 stopni Celsjusza!

WRACA LATO! Termometry w Polsce pokażą ponad 20 stopni Celsjusza!

Dziś do Polski wraca piękna pogoda. Termometry na terytorium całego kraju będą wskazywać powyżej 20 stopni Celsjusza. Kolejne dni również zapowiadają się ciepło i słonecznie. (więcej…)

POLSCY POLITYCY bawią się za nasze pieniądze! Najpierw Bangladesz potem Chiny!

POLSCY POLITYCY bawią się za nasze pieniądze! Najpierw Bangladesz potem Chiny!

Poseł PiS-u, Marek Suski poleciał do Chin na koncert Chopinowski. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że polityk wybrał się na drugi koniec świata za pieniądze podatników. Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy jakiś polityk odbywa podróż za nasze pieniądze. Od początku kadencji Kancelaria Sejmu na podobne cele wydała już około 4,5 mln publicznych pieniędzy.    (więcej…)

KONIEC z obowiązkowym przyjmowaniem UCHODŹCÓW! Decyzja Unii umarła śmiercią naturalną!

KONIEC z obowiązkowym przyjmowaniem UCHODŹCÓW! Decyzja Unii umarła śmiercią naturalną!

Wraz z 26 września 2017 roku wygasa decyzja Unii Europejskiej o obowiązkowym rozdziale uchodźców, na mocy którego państwa unijne miały przyjąć około 120 tysięcy migrantów.  (więcej…)