środa, Grudzień 26Makabryczna zbrodnia w Lublinie! „ZABIŁEM MATKĘ, A TERAZ SAM SIĘ ZABIJĘ”!

Makabryczna zbrodnia w Lublinie! „ZABIŁEM MATKĘ, A TERAZ SAM SIĘ ZABIJĘ”!

W Środę na osiedlu Piastowskim w Lublinie doszło do przerażającej zbrodni. Policja w jednym z mieszkań znalazła ciało 63-letniej kobiety. Podejrzanym jest 30-letni syn kobiety.

-Zamordowałem matkę, a teraz sam się zabiję!- według relacji świadków tak krzyczał 30 latek z balkonu apartamentowca. Na miejsce szybko przyjechała policja. Znaleziono zakrwawione zwłoki kobiety i jej 30-letniego syna. Był pobudzony i agresywny. Stawiał opór policjantom ale udało się go obezwładnić.

Mężczyzna aktualnie przebywa w szpitalu. Zapewne w najbliższym czasie usłyszy zarzuty.

źródło: se.pl

Autokar potrącił matkę z dzieckiem! Ich ciała były przez kilkanaście metrów ciągnięte za pojazdem!

Autokar potrącił matkę z dzieckiem! Ich ciała były przez kilkanaście metrów ciągnięte za pojazdem!

Na skrzyżowaniu ulic Ślężnej i Sanockiej we Wrocławiu doszło dramatycznego wypadku. Kobieta jadąca z dzieckiem na rowerze, została potrącona przez autokar.

Według relacji świadków, kierowca nie był świadomy tego co się stało. W niefortunnych okolicznościach rower zaklinował się pod pojazdem i kobieta wraz z dzieckiem, przez kilka metrów była ciągnięta po ulicy.

Policja nie komentuje okoliczności wypadku. Kobietę i 4-letniego chłopca spod autokaru wyciągnęli strażacy. Matka doznała rozległych obrażeń i zmarła. Chłopiec przebywa w szpitalu, jego życiu nic nie zagraża.

źródło: popularne.pl, foto: Facebook

Wejherowo: Rozpylili nieznaną substancję w podstawówce! 300 uczniów i 25 nauczycieli zostało…

Wejherowo: Rozpylili nieznaną substancję w podstawówce! 300 uczniów i 25 nauczycieli zostało…

Około 300 uczniów i 25 nauczycieli szkoły podstawowej w Wejherowie ewakuowano po tym, jak ktoś w budynku rozpylił drażniącą substancję. 17 osób zostało przewiezionych do szpitala. 

Incydent miał miejsce w szkole podstawowej przy ul. Jana III Sobieskiego. Uczniowie i nauczyciele ewakuowali się z budynku jeszcze przed przybyciem pomocy. Poszkodowani uskarżają się m.in. na kłopoty z oddychaniem i podrażnienie oczu.

Nie wiadomo, jaką substancję rozpylono w szkole.

źródło: RMF26

TO ZDJĘCIE podbija INTERNETY! Policyjny radiowóz w rowie! Jak się tam znalazł?

TO ZDJĘCIE podbija INTERNETY! Policyjny radiowóz w rowie! Jak się tam znalazł?

Na Facebooku pojawiły się zdjęcia z dość zaskakującego wypadku. Policyjny samochód zawiesił się w rowie białostockiego parku.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem, do końca nie wiadomo dlaczego policyjny samochód znalazł się w rowie. W każdym razie zrobił to w taki sposób, że potrzebna była laweta aby go wyciągnąć.

Policjanci jechali podjąć interwencję właśnie w parku – poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji, nadkomisarz Tomasz Krupa – W pewnym momencie kierowca pomylił się i zjechał do rowu.

Uszkodzony został zderzak samochodu, kierowca był trzeźwy. Prawdopodobnie ucierpiała jedynie duma policjanta. Został ukarany mandatem 100 zł.

źródło: Facebook