niedziela, Grudzień 30Makabryczne odkrycie w Gdańsku! W przenośnej toalecie znaleziono…

Makabryczne odkrycie w Gdańsku! W przenośnej toalecie znaleziono…

Do szokującego odkrycia doszło w przenośnej toalecie na gdańskich Stogach. Znaleziono martwego mężczyznę. 

Toi-toi stał na skrzyżowaniu ul. Rozłogi z Kormoranów. Zajrzał do niej dzielnicowy, patrolujący okolicę. W środku były zwłoki mężczyzny.

Śledczy wstępnie ustalili, że zmarły mężczyzna to ok. 45-letni bezdomny mieszkaniec Gdańska.  Do jego śmierci raczej nie przyczyniły się osoby trzecie. Sprawę badają śledczy.

źródło: fakt.pl

Znaleziono ciała siedmiu osób, w tym  czwórki dzieci! Do makabrycznej tragedii doszło…

Znaleziono ciała siedmiu osób, w tym czwórki dzieci! Do makabrycznej tragedii doszło…

W Zachodniej Australii znaleziono ciała siedmiu osób. Wśród ofiar jest czwórka dzieci.

Ciała czwórki dzieci i jednego dorosłego znaleziono wewnątrz domu. Na zewnątrz natomiast leżały ciała dwójki dorosłych. Wiadomo, że niektóre ciała miały rany postrzałowe, znaleziono także dwie sztuki broni.

Śledczy twierdzą, ze inni mieszkańcy nie powinni czuć się zagrożeni. Do zdarzenia doszło w niewielkiej miejscowości Osmihgton, w której żyje zaledwie 135 mieszkańców.

źródło: wp.pl

Skandal na Podkarpaciu! Ksiądz molestował ministrantów!

Skandal na Podkarpaciu! Ksiądz molestował ministrantów!

Ksiądz Stanisław M. z parafii Lipie na Podkarpaciu usłyszał cztery zarzuty dotyczące molestowania nieletnich i został tymczasowo aresztowany. Odsunięto go również od sprawowanej funkcji, zaraz po tym jak jeden z ministrantów poskarżył się, że był dotykany w miejscach intymnych. 

Wszystko wyszło na jaw pod koniec kwietnia, kiedy 14-letni chłopiec poskarżył się na zachowanie proboszcza. Natychmiast powiadomiono dyrekcję szkoły oraz przełożonych. 58-letni ksiądz został odwołany z funkcji przez kurię.

 

Rodzice ofiary oraz szkoła, złożyli zawiadomienie do prokuratury. Okazało się, że poszkodowanych osób jest więcej. Wszystkie były poniżej 15. roku życia.

Podejrzany nie przyznaje się do winy.

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com

HORROR! Daniel spłonął na oczach tłumu! Zobacz WIDEO z tego zdarzenia

HORROR! Daniel spłonął na oczach tłumu! Zobacz WIDEO z tego zdarzenia

Podczas festiwalu muzycznego Festa da Uva, odbywającego się w Brazylii, doszło do tragicznego zdarzenia. Jeden z uczestników imprezy Daniel Guedes wyszedł na metalową konstrukcję sceny, po czym zahaczył o przewód elektryczny. 32-latek został porażony i spłonął n a oczach tłumu. 

Nie wiadomo, gdzie wtedy był pracownik ochrony, który miał pilnować, aby nikt nie wszedł na scenę. Zespół, który występował na scenie nie był świadomy, co się dzieje. Wokalista zobaczył, popłoch wśród fanów i zapytał co się dzieje.

Zespół i widownia próbowali nakłonić szaleńca do tego żeby zszedł ze sceny. Jednak ten był wręcz zadowolony, że zwrócił na siebie uwagę wszystkich. Zejść nie zdążył, ponieważ zahaczył o kabel, a później wydarzyło się najgorsze.

Płonące zwłoki spadły na ziemię i zostały ugaszone przez ratowników.

źródło: fakt.pl, YouTube