poniedziałek, Wrzesień 10Małopolskie: Wyłowiono trzy ciała z rzeki! To dwóch 20-latków i 16-letnia dziewczyna! Jak doszło do tragedii?

Małopolskie: Wyłowiono trzy ciała z rzeki! To dwóch 20-latków i 16-letnia dziewczyna! Jak doszło do tragedii?

Do zdarzenia doszło z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Skawa koło Rabki. Trzy osoby podróżowały samochodem, który z niewyjaśnionych przyczyn wpadł do rzeki.

Według wstępnych ustaleń auto najpierw odbiło się od drzewa, a później zjechało do koryta rzeki Skawy. Po wyciągnięciu pojazdu z wody, od razu stwierdzono zgon osób w nim podróżujących. To dwaj mężczyźni w wieku 20 lat i 16-letnia dziewczyna.

W akcję ratunkową włączyły się dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej i jedna Ochotniczej Straży Pożarnej. Funkcjonariusze z Nowego Targu wyjaśnia okoliczności wypadku.

źródło: wp.pl

 

 Polska przegrywa w meczu z Kolumbią! Pojedziemy do domu?

Polska przegrywa w meczu z Kolumbią! Pojedziemy do domu?

Trwa mecz Polska Kolumbia. W 41 minucie piłka wpadła do Polskiej bramki. Po remisie w meczu Japonia-Senegal, wiemy już na pewno, że reprezentacja Polski nie może przegrać z Kolumbią. Porażka sprawi, że zespół Adama Nawałki odpadnie z turnieju po fazie grupowej.Małopolskie: Znaleziono dwa ciała z poderżniętymi gardłami!

Małopolskie: Znaleziono dwa ciała z poderżniętymi gardłami!

W jednym z domów rodzinnych niedaleko Wadowic znaleziono ciała dwóch osób. Według wstępnym informacji jest to małżeństwo w wieku  73 i 75 lat.

Para została znaleziono przez syna, który przyjechał odwiedzić rodziców. Najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego zabójstwa. Najpierw 75-latek podciął gardło swojej żonie, a później sam zadał sobie kilka ciosów.

Powodem tragedii miała być rodzinna kłótnia. Na miejscu pracuje policja.

źródło: RMF24Wielkopolskie: Auto wjechało w grupę dzieci jadących na rowerach! Dwóch 12-latków…

Wielkopolskie: Auto wjechało w grupę dzieci jadących na rowerach! Dwóch 12-latków…

Auto terenowe wjechało w grupę kolarzy. Do zdarzenia doszło podczas dziecięcych wyścigów kolarskich w Raszkowie w woj. wielkopolskim. W wyniku wypadku zostało rannych dwóch 12-latków.

Chłopców zabrało pogotowie. Jeden był nieprzytomny, u drugiego były podejrzenia licznych obrażeń. Według ostatnich informacji ich życiu nic nie zagraża.

Do zdarzenia doszło podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Szosowym. Auto wjechało w peleton na jedynym ze skrzyżowań. Świadkowie donoszą, że jechało z dużą szybkością. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób samochód znalazł się na trasie.

Rodzice twierdzą, że organizatorzy źle oznakowali trasę.

źródło: wp.pl