czwartek, Sierpień 16Masakryczna zbrodnia! Uchodźcy poćwiartowali ciało 18-latki i …

Masakryczna zbrodnia! Uchodźcy poćwiartowali ciało 18-latki i …

Nowe informacje w sprawie zabójstwa 18-letniej Pameli Mastropietro, do którego doszło w Maceracie we Włoszech. O zbrodni zrobiło się głośno po tym, jak 28-letni Luca Traini otworzył ogień do imigrantów z Afryki. Ranił sześć osób, które mieszkały w okolicy, w której mieszkał zabójca młodej Włoszki. Teraz na jaw wyszły wstrząsające szczegóły dotyczące tego, co spotkało nastolatkę – informuje fakt24.pl

Ciało 18-letniej Pameli Mastropietro odnaleziono w środę, 31 stycznia. Było poćwiartowane i ukryte w dwóch walizkach, które morderca porzucił na przedmieściach miejscowości Casette Verdini w Pollenzie we Włoszech. Do tej pory włoscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch Nigeryjczyków, podejrzanych o zabójstwo nastolatki. Pierwszy z mężczyzn wpadł na stacji Moscova w Mediolanie. 27-letni Desmond Lucky prawdopodobnie chciał uciec do Szwajcarii. Towarzyszyła mu żona. Jak donoszą zagraniczne media, to właśnie on miał odegrać kluczową rolę w zabójstwie. Drugiego zatrzymano w Maceracie. To 29-letni Innocenty Oseghale, który nie trudnił się handlem narkotykami, o co wcześniej podejrzewała go policja.

Jak do tej pory ustalili śledczy najprawdopodobniej rankiem 30 stycznia, na kilka godzin przed śmiercią, nastolatka zaopatrzyła się w skażony narkotyk u Lucky’ego. Zażyła go, a następnie spotkała się z Oseghale, który ją zamordował i zbezcześcił jej zwłoki. Tej wersji nie potwierdza Lucky, który wyklucza swój udział w morderstwie. Zeznał natomiast, że znał Oseghale, ale tego dnia nie sprzedał Włoszce narkotyku.

Do tej pory przyczyny śmierci Pameli nie są znane. Wynika to nie tylko ze sprzecznych zeznań obu Nigeryjczyków. Sekcja zwłok wykazała bowiem, że: „w ciele ofiary znajdowały się substancje, które doprowadziły do ostrego zatrucia. Włoszka wprowadziła je dożylnie razem z heroiną. Nie ma jednak pewności, że to ona była bezpośrednią przyczyną zgonu. Poza tym na ciele dziewczyny były liczne rany cięte, w tym dolnej części ciała i piersi” – donosi lokalna policja.

Śledczych też zastanawiają posty, które Oseghale przed morderstwem zamieścił na swoim profilu na Facebooku. W jednym z nich napisał: „Kocham cię mamo. Ty wiesz, że Bóg stworzył mnie właśnie takim, że mnie pobłogosławił, opiekował się mną i wybaczył mi, kochał mnie, takim jakim jestem”. Czy to on rozczłonkował ciało Pameli i usunął część jej narządu rodnego, a resztę pokroił i schował do dwóch walizek? Tylko, dlaczego?

Nigeryjczyk Innocent Oseghale został oskarżony o zamordowanie Pamela Mastropietro. Podczas przesłuchania wszystkiemu zaprzeczył. Twierdzi, że Pamelę zabiły narkotyki. Na razie Oseghale pozostaje w więzieniu. – Może tam pozostać do sześciu miesięcy. Pod warunkiem, że w tym czasie nie wypłyną nowe fakty i dowody – wskazał podczas konferencji prasowej prokurator Giovanni Giorgio.

Po prostu masakra!

 

djd/fakt24SZOK w Londynie! Zobacz co spadło

SZOK w Londynie! Zobacz co spadło

We wschodnim Londynie z nieba spadła duża bryła lodu i roztrzaskała się na ulicy w odległości kilku metrów od przechodniów.

Incydent uchwyciły kamery monitoringu. Jeden z przechodniów, który był świadkiem upadku, powiedział, że bryła lodu mogła ważyć około 20 kilogramów. Zdaniem świadka, mogła się oderwać od samolotu.

ZOBACZ SAM:

 Dziwne zabójstwa bez świadków! Zobacz co się dzieje w Polsce?

Dziwne zabójstwa bez świadków! Zobacz co się dzieje w Polsce?

Jesteśmy wciąż nakierowywani na poboczne awantury. Tymczasem, wewnątrz system czuje się wspaniale i coraz lepiej sobie radzi. Zapraszam na KChT.UWAGA! To nie żarty! Zagraża nam śmiertelna epidemia. Już jest w Czechach i na Słowacji!

UWAGA! To nie żarty! Zagraża nam śmiertelna epidemia. Już jest w Czechach i na Słowacji!

Słowacki Urząd Zdrowia Publicznego poinformował o wybuchu epidemii grypy. W ciągu ostatniego tygodnia chorobę tę zdiagnozowano u 19 tys. osób. W porównaniu z poprzednim tygodniem odnotowano wzrost zachorowań o 15,3 proc. Epidemia grypy panuje także na w Czechach. Czy żniwo epidemii dojdzie do Polski?

Liczba chorych rośnie w każdej kategorii wiekowej. Najwięcej zachorowań powoduje wirus grypy typu B. W niektórych szpitalach wprowadzono zakaz odwiedzin chorych. Zamkniętych jest 300 szkół.

Rzeczniczka Urzędu Zdrowia Publicznego Zuzana Drobova zaapelowała do osób, które podejrzewają, że mogą być chore na grypę, o nieprzebywanie w dużych skupiskach ludzi – w szkołach lub w miejscu pracy. Lekarze zachęcają do zażywania witamin C i D w celu wzmocnienia odporności organizmu.

Kilka tygodni temu epidemia wybuchła w Czechach. Czy dojdzie do Polski?

md/media