niedziela, Marzec 18

Masakryczny wypadek na Opolszczyźnie!

Masakryczny wypadek na Opolszczyźnie!

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy. Policja odebrała informację około 3.45. Na miejsce udały się jednostki straży pożarnej z Paczkowa oraz pogotowie ratunkowe i policjanci. 3 osoby nie żyją.

– Nie było można rozpoznać jaka to marka auta, tak silne było to zderzenie – opisuje Paweł Gotkowski, zastępca komendanta powiatowego straży pożarnej w  Nysie.


Zespół ratownictwa który przyjechał na miejsce stwierdził zgon trzech osób. Jedna został odnaleziona poza autem pozostałe dwie były w samochodzie. Ich ciała wyciągnęli strażacy. – Przyczyny zdarzenia będzie badał prokurator – dodaje Magdalena Skrętkowicz z nyskiej policji. Wiemy, ze zginęły 3 osoby. Był to samochód seat. Droga była zablokowana przez ponad cztery godziny – mówiła w TVP INFO.

seb/onet.plNadkomisarz Loranty pyta byłego komandosa GROM jak naprawdę wygląda ta legendarna polska jednostka

Nadkomisarz Loranty pyta byłego komandosa GROM jak naprawdę wygląda ta legendarna polska jednostka

Nadkomisarz Dariusz Loranty rozmawia z ppłk Andrzej Kruczyńskim byłym komandosem GROM, który opowiada o realiach życia w legendarnych jednostkach do zadań specjalnych a także o bieżących wydarzeniach dotyczących działań Policji.

 sebW Anglii powiesił się 15-letni Polak

W Anglii powiesił się 15-letni Polak

W Wielkiej Brytanii ruszyło dochodzenie w sprawie samobójczej śmierci 19-latka z Polski. Chłopak zabił się trzy tygodnie po przyjeździe na Wyspy. Maksymilian nie chciał być w nowym kraju, nie podobało mu się – zeznała siostra tragicznie zmarłego.

– Bardzo często narzekał na życie w Wielkiej Brytanii. Pracę załatwił mu wujek. Maksymilian mieszkał z nim w Bracknell. W tym samym tygodniu zabił się – dziennik „Daily Mail” cytuje słowa siostry Maxa, jak nazywali zmarłego znajomi.


Przed sądem zeznawała też Alison McCormick z biura koronera. Stwierdziła, że chłopak popełnił samobójstwo nie mogąc sobie poradzić ze śmiercią taty w dzieciństwie, a niedawno także dziadka. – Jestem pewna, że to Max sam targnął się na swoje życie. Był zdecydowany się zabić – powiedziała.

seb/Daily MailPAWEŁ WROŃSKI mówi jak jest! Problem z premierem Morawieckim

PAWEŁ WROŃSKI mówi jak jest! Problem z premierem Morawieckim

Hejt wobec nowo mianowanego premiera RP przekracza wszelkie granice. Tym razem lewica jest dużo bardziej łaskawsza od prawicy i mam wrażenie, że tylko dlatego, iż z satysfakcją obserwuje jak zwolennicy PiS nie zostawiają suchej nitki na panu Mateuszu Morawieckim. Zatrzymajmy to i pomyślmy, a przede wszystkim poczekajmy na nowy rząd. Zobaczmy co będzie z MSZ, z Ministerstwem Zdrowia, z MON i ze służbami specjalnymi. Wtedy dopiero chwalmy bądź krytykujmy. Do tego gorąco namawiam w dzisiejszej KChT. 035.