niedziela, Grudzień 23Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Morgan Summerlin pozwalała starszym mężczyznom, wykorzystywać i gwałcić swoje kilkuletnie córki. Kobieta brała za to pieniądze, które przeznaczała na narkotyki.  Przed sądem w Georgii rozpoczął się proces oskarżonej. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. 

Summerlin dwukrotnie pozwoliła starszym mężczyzną na wykorzystywanie swoich córek, mających zaledwie 5 i 6 lat.  Pierwszym razem zaprowadziła je do 78-letniego mężczyzny, który dał jej 100 dolarów.

Kobieta przyznała się do winy. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. Mężczyźni zostali skazani na dożywocie i 25 lat pozbawienia wolności.

źródło: Fakt.pl, foto: pixaba.com

 

 

Kopalnia Zofiówka: Co tak naprawdę było przyczyną śmierci górników? Najnowsze informacje!

Kopalnia Zofiówka: Co tak naprawdę było przyczyną śmierci górników? Najnowsze informacje!

Urazy wielonarządowe, były przyczyną śmierci dwóch górników wydobytych przez ratowników po sobotnim wstrząsie w kopalni Zofiówka. To wstępne informacje po przeprowadzonej sekcji zwłok.

Sekcję zwłok przeprowadzono w poniedziałek w Zakładzie Medycyny Sądowej. Prokuratura nie ma jeszcze szczegółowej pisemnej opinii, a jedynie wstępne informacje.

Nie przeprowadzono jeszcze identyfikacji ofiar, zostały jednak pobrane próbki DNA.

źródło: onet.pl

Roczne dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. Wypadek czy….?

Roczne dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. Wypadek czy….?

Roczny chłopiec  wypadł z okna mieszkania na drugim piętrze. 

Chłopiec  został zabrany do Centrum Zdrowia Dziecka w Górnym Śląsku. Bił nieprzytomny. Lekarze określają jego stan na ciężki ale stabilny.

Do dramatu doszło przy ul. Oswobodzenia. -Matka chłopczyka wykonywała prace domowe, jej syn w tym czasie bawił się w drugim pokoju. Dziecko mimo wieku poruszało się dość sprawnie. Wypadło przez okno, było ono już wcześniej otwarte – powiedział dla portalu RMF24 Paweł Warchoł z katowickiej komendy.

źródło: RMF24

Znaleziono trzy porzucone noworodki! SZOKUJĄCA prawda wyszła na jaw!

Znaleziono trzy porzucone noworodki! SZOKUJĄCA prawda wyszła na jaw!

W Berlinie trzy lata z rzędu, w odstępie roku znaleziono noworodki. Badanie wykazały, że trzy dziewczynki są siostrami. Policja poszukuje matki dzieci. 

Dziewczynki rodziły się w okolicach sierpnia i września. Śledczy podejrzewają, że matka wyrzucała je tuż po porodzie. Znaleziono je we wrześniu 2015 roku, sierpniu 2016 roku i w sierpniu 2017 roku. Obecnie wychowywane są przez rodziny zastępcze.

Badania DNA wykazały, że dziewczynki mają tę samą matkę i tego samego ojca.

 

źródło: RMF24