niedziela, Grudzień 23Metalowy TANIEC ŚMIERCI. Tragedia na koncercie

Metalowy TANIEC ŚMIERCI. Tragedia na koncercie

Zespół Bring me the Horizon, grający gatunek muzyki zwany metalcore nie spodziewał się chyba, że niechcący przyczyni się do śmierci swojego fana. Miłośnik metalu, tańcząc w sposób agresywny, zwany moshem poniósł śmierć podczas ostatniego koncertu w Londynie.

Słowa nie potrafią wyrazić naszego przerażenia po tym, co usłyszeliśmy. Podczas naszego wczorajszego show zmarł młody mężczyzna” – napisali na Twitterze członkowie zespołu po śmierci ich młodego fana.

Wezwana na pomoc karetka nie pomogła, młodego fana nie udało się uratować. Ratownicy byli bezradni.

ZOBACZ: DRAMAT SHAKIRY! Poważnie chora piosenkarka, odwołuje trasę koncertową! FANI ZAŁAMANI!

Mosh dance jest to bardziej agresywny rodzaj metalowego tańca pogo. Polega on na agresywnym, szybkim i dynamicznym wyrzucaniu łokci i pięści oraz rzucaniu się całym ciałem na innych uczestników koncertu. Moshujący agresywnie wymachują kończynami, zazwyczaj przed sceną lub w specjalnie wyznaczonej części widowni.

ŹRÓDŁA: WIKIPEDIA, O2.PL

ŚMIERĆ na drzewie. Kierowca nie miał szans [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

ŚMIERĆ na drzewie. Kierowca nie miał szans [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Podczas wykonywania manewru wyprzedzania, śmierć poniósł 19-letni kierowca. Do tragedii doszło w miejscowości Stara Kuźnica w Wielkopolsce. Chłopak zmarł w szpitalu. Sprawę bada Policja.

Śmierć na polskich drogach nie przestaje zbierać śmiertelnego żniwa. Tym razem młody kierowca skończył na drzewie. Brawura, nadmierna prędkość i alkohol to niezmiennie główne powody wypadków w Polsce. I w tym wypadku przyczyną śmiertelnego wypadku był nieprawidłowo przeprowadzony manewr wyprzedzania.

Do wypadku doszło na terenie gminy Doruchów. Kierujący citroenem chciał wyprzedzić ciężarówkę. W trakcie wykonywania tego manewru 19-latek zjechał na pobocze drogi. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Auto dachowało. Kierowca zmarł dwie godziny później w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim.

ZOBACZ: Wracał z finału „Mam Talent” i omal nie zginął. Groźny wypadek uczestnika show!

Francja użyła przeciw obywatelom zakazanej broni! Nikt w Europie jej nie stosuje. WIDEO

Francja użyła przeciw obywatelom zakazanej broni! Nikt w Europie jej nie stosuje. WIDEO

Do pacyfikowania protestu „żółtych kamizelek” w Paryżu policja użyła 10 tysięcy granatów z gazem łzawiącym! Część z nich to wyjątkowo niebezpieczne granaty o nazwie GLI-F4. Mają potrójne działanie – łzawiące, ogłuszające i podmuchowe. Nigdzie w Unii Europejskiej, oczywiście poza Francją, nie stosuje się takich pocisków do walki z obywatelami!

(więcej…)

RANDKA ZE ŚMIERCIĄ w tle. W użyciu były dwa noże

RANDKA ZE ŚMIERCIĄ w tle. W użyciu były dwa noże

To miała być kolejna randka. Randka jakich wiele. Nic nie wskazywało, że dojdzie do takiej TRAGEDII. Chłopak przyszedł na spotkanie z dwoma nożami i… użył ich wobec swojej dziewczyny! Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Para dwudziestolatków, Marlena i Jan uwielbiali oglądać razem horrory. Nikt nie spodziewał się, że on zafunduje jej prawdziwy horror na randce!

Często odwiedzali piwnice. Byli trochę dziwni. Chłopak nie był prymusem, powtarzał klasę maturalną. Nic nie wskazywało jednak, że może dopuścić się takiej makabrycznej zbrodni.

Tego dnia, Jan przyszedł na spotkanie z dwoma nożami. Marlena myślała pewnie, że razem mają czegoś „dokonać”. W najgorszych snach nie spodziewała się, że zostaną użyte przeciwko niej!

ZOBACZ: Makabryczna zbrodnia w Lublinie! „ZABIŁEM MATKĘ, A TERAZ SAM SIĘ ZABIJĘ”!

„Ukochany” zaskoczył ją całkowicie. Próbowała się bronić, ale on był zwyczajnie silniejszy. Zaszlachtował ją i uciekł.

Po trzech dniach ruszyło go chyba sumienie, albo strach obleciał, bo sam zgłosił się na Policję. Sąd skazał go na 15 lat więzienia i 150 tys. zł grzywny. Wyrok jest nieprawomocny. Prokuratura zapowiada apelację.

ŹRÓDŁO: O2.PL