środa, Grudzień 26Mężczyzna chciał przejść przez płot. Skończył z prętem w…

Mężczyzna chciał przejść przez płot. Skończył z prętem w…

Bolesny incydent miał miejsce wczoraj rano w Bydgoszczy. Mężczyzna wylądował w szpitalu z grotem W KROCZU. Pewnie nigdy więcej nie będzie chciał pokonywać już żadnego ogrodzenia…

Do nietypowego zdarzenia doszło w bydgoskiej dzielnicy Stary Fordon, w niedzielę 2 grudnia, między godziną 8 a 9 rano. Nie wiadomo dlaczego poszkodowany chciał wejść na cudzą posesję. Miał przy sobie piwo. Bydgoscy strażacy, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, musieli usunąć fragment ogrodzenia, żeby wydobyć grot z krocza delikwenta. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu nic już nie zagraża.

ZOBACZ: Matka zaatakowała 2-letniego syna tasakiem! Okaleczyła mu narządy intymne, po czym później…

Źródło: Super Express, Radio Zet.

Bohaterscy policjanci uratowali z pożaru całą rodzinę. Na koniec zrobili coś chwytającego za serce!

Bohaterscy policjanci uratowali z pożaru całą rodzinę. Na koniec zrobili coś chwytającego za serce!

Bohaterscy policjanci wynieśli z pożaru 5-osobową rodzinę: matkę z czworgiem dzieci. Sceną tych dramatycznych wydarzeń był dolnośląski Gryfów.

Matka z nadpalonymi włosami i cała okopcona, została uratowana jako pierwsza. Brała potem czynny udział w ratowaniu swoich dzieci. Były w szoku i trzeba było podać im tlen. Zwierzęta wydobyto z płomieni na końcu. Bohaterscy policjanci dali dzieciom trochę radości w tym fatalnym dniu. Brawa dla nich! Tragedia była o włos, ale wszystko na szczęście dobrze się skończyło.

Czytaj też: https://kryminalka.pl/ogromny-pozar-w-zachodniopomorskiem-palily-sie/

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy (z 2 na 3 grudnia). Zgłoszenie jako pierwsi odebrali policjanci i to oni pojawili się na miejscu zdarzenia w pierwszej kolejności. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Burmistrz Gryfowa Śląskiego obiecał pomoc rodzinie pogorzelców.

ŹRÓDŁO: POLICJA.PL

Czerpali korzyści z nierządu. Rano zapukali do nich…

Czerpali korzyści z nierządu. Rano zapukali do nich…

…policjanci z CBŚP. Dwie agencje nierządu zamknięto jednocześnie w Toruniu i Warszawie. Należały one do grup przestępczych „Gosi” i „Sławka”.

11 gangsterów utrzymywało się z nierządu kobiet. Dziewięciu z nich zostało tymczasowo aresztowanych. Jedna z agencji działała pod przykrywką warszawskiej restauracji. Zamknięto ją już po raz drugi. Agencję w Toruniu prowadził Ukrainiec „Sławek”. Pracowały tam nie tylko Polki. Agencje zarabiały po kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. Nielegalnie zdobyte mienie zabezpieczyła już Policja. Właścicieli agencji oskarżono o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, za co grozi nawet 10 lat wiezienia.

ŹRÓDŁO: POLICJA.PL

ZOBACZ TEŻ: Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by

 

Japońscy gangsterzy co raz częściej zmieniają zawód. Nie zgadniesz na jaki!

Japońscy gangsterzy co raz częściej zmieniają zawód. Nie zgadniesz na jaki!

Członkowie japońskiej mafii Yakuza nie mają lekko. Gnębieni przez policję, mają problem z utrzymaniem się na powierzchni. Co raz częściej dorabiają więc jako… aktorzy!

Yakuza to najliczniejsza mafia na świecie, ale to też gatunek kina w Japonii, pokazującego ostry seks i bardzo brutalne sceny akcji. Mafia ta tradycyjnie zajmowała się hazardem, wymuszeniami za „ochronę”, handlem narkotykami; wyścigami motocyklowymi i konnymi. Gang ma swoje kluby, bary, kabarety, czy agencje towarzyskie.

ZOBACZ: Włoska mafia bierze się za imigrantów

Teraz gangsterzy mają okazję pokazać swoje umiejętności na ekranie. Policja w Japonii wzięła się za nich i to ostro! Liczba członków mafii w tym kraju mocno spadła. Zostają celebrytami i… do twarzy im z tym! Zobaczcie tych współczesnych samurajów na własne oczy.

fot. Ryuichi Baba, materiały prasowe

Źródło: Mafia.pl