poniedziałek, Grudzień 24Mężczyzna skoczył z wiaduktu na autostradzie A1

Mężczyzna skoczył z wiaduktu na autostradzie A1

Do tragicznego zdarzenia doszło na węźle Łódź Północ tuż przed zjazdem z autostrady A1. Mężczyzna skoczył z wiaduktu biegnącego nad trasą w kierunku Gdańska wprost pod nadjeżdżające auta. Mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu wyjaśniają okoliczności śmierci, jednak wszystko wskazuje, iż było to samobójstwo.
 
Na miejsce została wysłana straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Mężczyźnie pomocy na miejscu próbował udzielić kierowca jednego z przejeżdżających samochodów, który z zawodu jest ratownikiem medycznym.
 

Mimo trwającej długo reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny. Okoliczności jego śmierci będą badać funkcjonariusze z KPP w Zgierzu pod nadzorem prokuratury – informuje Dziennik Łódzki.


 
eb
 ZOBACZ co szykują nam terroryści na święta! Przerażające przesłanie ISIS

ZOBACZ co szykują nam terroryści na święta! Przerażające przesłanie ISIS

Do sieci trafił kolejny propagandowy plakat terrorystów, według którego do zamachu może dojść na jednym z tegorocznych jarmarków bożonarodzeniowych. Podobnych do tego z Berlina, gdy dżihadysta wjechał w tłum ludzi skradzioną ciężarówką.

Na plakacie oprócz bojownika ISIS i Świętego Mikołaja można rozpoznać charakterystyczną ulicę Londynu, gdzie co roku rozstawiany jest świąteczny jarmark. To oświetlona i ozdobiona Regent Street w znanej dzielnicy Soho. Codziennie odwiedzają ją tysiące ludzi. Ewentualny atak w takim miejscu mógłby być wyjątkowo krwawy.

Plakatom towarzyszyło przerażające przesłanie. „Wkrótce wasze święta” to hasło rozsyłane w ostatnim czasie przez ISIS, które odnalazła BlackOps Cyber, monitorująca zachowanie terrorystów w sieci. Hasło napisano po angielsku, francusku i niemiecku. Zdjęcie pochodzi z kanałów dyskusyjnych dżihadystów – donosi Metro.

Czy będziemy świadkami kolejnego zamachu? Czy policja jest w stanie uchronić turystów w europejskich stolicach? 

seb


 Czy to naprawdę jest znana na cały świat Madeleine McCann?

Czy to naprawdę jest znana na cały świat Madeleine McCann?

Madeleine McCann zniknęła z hotelu, w którym spędzała wakacje z rodziną. Co się stało z dziewczynką, nie wyjaśniano, choć minęła dekada. Teraz media żyją historią Harriet Brookes, która uznała się za słynną zaginioną.
 

„Jestem Madeleine McCann i nie wiem, co ze sobą zrobić” – napisała na Facebooku młoda dziewczyna i z miejsca zyskała sławę. Po wpisie na Facebooku młodej blondynce uwierzyło kilkadziesiąt tysięcy osób albo przynajmniej zainteresowało się jej wpisem. Jeszcze więcej czyta dziś o dziewczynie w mediach. Dowodami na to, że nie kłamie miały być plamka w oku i znamię na nodze, identyczne jak u Madeleine.

Internauci podzielili się na dwa obozy: jedni uwierzyli Harriet, drudzy zaczęli nagonkę, zauważając m.in. że prawdziwa Maddie byłaby młodsza o co najmniej 5 lat. Tak czy inaczej, studentka ma teraz swoje 5 minut sławy, o które, jak przekonuje, wcale się nie prosiła. Nienawistne komentarze sprawiły, że zaczęła odwracać kota ogonem. „To był tylko niewinny żart” – przeczytali wreszcie zwolennicy i przeciwnicy teorii Harriet. Mimo to post wciąż się roznosi.


Jaka jest prawda? Wkrótce się dowiemy!
 
seb/The Independend
 
 
 Pedro Lopez: uwielbiał małe dziewczynki, szczególnie z Ekwadoru…

Pedro Lopez: uwielbiał małe dziewczynki, szczególnie z Ekwadoru…

W drugiej połowie XX w. na terenach Kolumbii, Ekwadoru i Peru ludźmi zawładną strach, wszystko to z powodu żerującego na tych terenach potwora, którego zbrodnie mimo upływu czasu nie przestają wywoływać gęsiej skórki, u każdego kto o nich usłyszy. Osoba Pedro Lopeza,
czytaj dalej