piątek, Grudzień 21Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Viktoria Makai, Węgierka, mistrzyni ultramaratonu, postanowiła podać mroczną informację na światło dzienne. Silna kobieta, podczas treningu w Budapeszcie, została ofiarą gwałtu. Przyznała, że ofiarę znała z widzenia. Mówi o tym, ku przestrodze, w kampanii „Run Away”.

Węgierska mistrzyni, żona i matka dwójki dzieci, została zaatakowana, gdy biegła wzdłuż drogi swoją stałą trasą. Sama twierdzi, że napastnika znała z widzenia. Nagle, niespodziewanie do niej podbiegł, pobił ją, a następnie doszło do gwałtu. Przyznaje, że w trakcie całego zajścia, mijały ich samochody, lecz żaden się nie zatrzymał. Myślała, że zginie z rąk bandyty, gdy nagle zjawił się jej mąż. Mężczyzna, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością żony, postanowił sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Być może, gdyby nie to, kobieta by została zamordowana.

 

ZOBACZ:Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

 

Po opuszczeniu szpitala sportsmenka postanowiła opowiedzieć o swojej tragedii i rozpocząć kampanię antyprzemocową „Run Away”. Składa się ona z sześciu portretów pobitej Victorii. Każdy z nich opatrzony jest innym hasłem: „Uciekaj!”, „Czy czujesz się bezpieczna?”, „Otwórz oczy!”, „Powiedziałaś komuś?”, „Pomógłbyś/pomogłabyś?”, „Nie masz się czego wstydzić!”.

źródło: fakt.pl

fot. pixabay.com

Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Jurgen Stock, sekretarz generalny Interpolu, ostrzega Europę, przed Dżihadystami odsiadującymi swoje wyroki na naszym kontynencie. Niebawem, mają oni wyjść z więzienia.

„Może wtedy nastać epoka ISIS 2.0” – ostrzega Stock. Wspomina, że nie można przedwcześnie mówić o sukcesie w walce z terrorystami. Za przykład, podaje ostatnie wydarzenia ze Strasbourga. „Wielu ekstremistów skazywano na dość niskie wyroki. Oni wyjdą na wolność w ciągu najbliższych lat. Mogą połączyć swoje siły i wspólnie z grupami terrorystycznymi stworzyć ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa” – sekretarz Interpolu.

 

ZOBACZ:„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

 

Nie można również mówić o sukcesie na Bliskim Wschodzie, ponieważ nie wszystkich Dżihadystów udało się pojmać. Reszta jest na wolności i cały czas stanowi poważne zagrożenie dla Europy. Dodatkowo, przestrzega przed wdowami i dziećmi, które mogą szukać zemsty.

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com

„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

Były komendant policji z rosyjskiego Irkucka ma na sumieniu 78 kobiet. Usłyszał właśnie wyrok dożywotniego więzienia. W drugim w tej sprawie procesie odpowiedział za zabójstwo 56 kobiet.

Wybierał ofiary, oferując im alkohol. Kilku kobietom, w wieku od 18 do 50 lat, które odmówiły darował życie. – Te, które się zgadzały, od razu skazywałem na śmierć – powiedział mężczyzna skazany na podwójne dożywocie za zabicie 78 kobiet.

CZYTAJ TEŻ: „Bestia ze Wschodu” zbiera śmiertelne żniwo. Już pochłonęła ponad 24 istnienia ludzkie! ZOBACZ!

Ofiary nie bały się sprawcy, bo najczęściej dokonywał zbrodni w służbowym mundurze. Oferował np. podwiezienie i potem mordował. Niektóre ofiary miały ponad 100 ran kłutych na ciele. – Chciałem oczyścić syberyjskie miasta z niemoralnych kobiet – zeznał Popkow.

W procesie, toczącym się w syberyjskim mieście Angarsk, skazaniec stracił też stopień podporucznika i prawo do państwowej emerytury, co ponoć najbardziej go rozwścieczyło…

ŹRÓDŁA : O2.PL, THE SIBERIAN TIMES

Bezdomny wpycha przypadkowego przechodnia pod ciężarówkę i zabiera mu telefon. WIDEO

Bezdomny wpycha przypadkowego przechodnia pod ciężarówkę i zabiera mu telefon. WIDEO

Bezdomny zwyrodnialec, psychopata, człowiek bez serca, bez, sumienia, człowiek? Przyznajemy, że ten filmik bardzo nas zdołował, choć widzieliśmy już niejedno!

Ofiara trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie, choć jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Bezdomny został ujęty przez policję z Los Angeles, gdzie na jednym z przystanków autobusowych doszło do tego zdarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Austria: Polski bezdomny podejrzany o popełnienie brutalnej zbrodni

Napastnik siedzi na ławce, prawdopodobnie pod wpływem jakichś środków odurzających. Najpierw próbuje przestraszyć, przechodzącą tamtędy kobietę. Ta nie reaguje na jego zaczepki słowne. Następnie, przechodzi tamtędy pan w średnim wieku, w marynarce, więc pewnie z punktu widzenia napastnika „elegancko ubrany”, ten wstaje i zwyczajnie wpycha mężczyznę pod nadjeżdżający samochód ciężarowy.

Następnie podnosi z ziemi telefon, który wypadł ofierze i spokojnie odchodzi z miejsca zdarzenia, z uśmiechem na twarzy. Poniżej zapis wideo z tego, tragicznego momentu, który podajemy za amerykańską stacją KGUN9. Pochodzi on z kamer monitoringu na feralnym przystanku.

FILMIK SZOKUJE: