poniedziałek, Sierpień 13MOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

MOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

Paweł Cwynar – kiedyś groźny gangster i recydywista, dziś daje świadectwo. I to naprawdę mocne świadectwo!

KONIECZNIE ZOBACZ:Polacy zostali zaatakowani na izraelskiej plaży! „Dobry Polak to martwy Polak”

Polacy zostali zaatakowani na izraelskiej plaży! „Dobry Polak to martwy Polak”

Według relacji polsatnews.pl grupa polskich turystów została zaatakowana na plaży w Izraelu. Jak relacjonowała jedna z poszkodowanych: – Podczas wypoczynku na publicznej plaży zostaliśmy obrzuceni kamykami przez mężczyznę wykrzykującego (…)  dobry Polak to martwy Polak.

Do tego incydentu miało dojść w niedzielę na plaży w Eljacie, gdy to do grupy polskich turystów chodzących po plaży podszedł miejscowy mężczyzna. Polacy początkowo sądzili, że mężczyzna chce im zaoferować wycieczkę z przewodnikiem do Jerozolimy, jednak gdy tylko się dowiedział o ich pochodzeniu, wpadł w szał. Izraelczyk zaczął krzyczeć w stronę turystów „f**k you polish people, f**k your president…” i rzucać w ich stronę kamieniami.

Co więcej, agresor próbował do ataku na polskich turystów zachęcać inne osoby. Według relacji turystki żadna z osób, które przebywały na plaży nie zareagowała na agresywne zachowanie mężczyzny. Grupa wróciła do hotelu dopiero po tym, gdy mężczyzna się oddalił. Polacy zdecydowali się ostatecznie nie wzywać policji.

jsk/polsatnews.plRuszyła kolejna fala uchodźców do Europy!

Ruszyła kolejna fala uchodźców do Europy!

Od początku tego roku znów coraz więcej migrantów ryzykuje przeprawę z Libii do Europy, w tym wyjątkowo dużo Pakistańczyków – informują media.

Liczby Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) świadczą o tym, że coraz więcej uchodźców znów próbuje przedostać się do Europy przez Morze Śródziemne. W ostatnich dniach stycznia ponad 6600 migrantów przeprawiło się tą drogą – jest to więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego – i to pomimo starań Włoch, by we współpracy z libijskimi służbami ochrony wybrzeża udaremnić przemyt ludzi.

Rzecznik IOM Joel Millman poinformował, że w drugiej połowie roku 2017 nie zaobserwowano nasilenia ucieczek tą trasą, ale teraz znów można mówić o ich fali. Przyznał, że nie wiadomo dokładnie, z jakiego powodu tak się dzieje. Krążą pogłoski, że bandy przemytników zespoliły swoje siły i wzmogły przerzut ludzi. Poza tym IOM nigdy nie wątpiła w to, że dziesiątki tysięcy migrantów w Libii tylko czekają na pierwszą okazję do ucieczki.
jsk/interia
ZOBACZ jak dzik zabił 60-letnią kobietę! SZOK!

ZOBACZ jak dzik zabił 60-letnią kobietę! SZOK!

Do tragicznego zdarzenia doszło północno-zachodnich Chinach. Rozjuszony dzik zaatakował 66-latka i jego synową. Mężczyzny nie udało się uratować, natomiast kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Zwierzę zostało odstrzelone przez policyjnego snajpera.

ZOBACZ: