sobota, Grudzień 22Czy to naprawdę jest znana na cały świat Madeleine McCann?

Czy to naprawdę jest znana na cały świat Madeleine McCann?

Madeleine McCann zniknęła z hotelu, w którym spędzała wakacje z rodziną. Co się stało z dziewczynką, nie wyjaśniano, choć minęła dekada. Teraz media żyją historią Harriet Brookes, która uznała się za słynną zaginioną.
 

„Jestem Madeleine McCann i nie wiem, co ze sobą zrobić” – napisała na Facebooku młoda dziewczyna i z miejsca zyskała sławę. Po wpisie na Facebooku młodej blondynce uwierzyło kilkadziesiąt tysięcy osób albo przynajmniej zainteresowało się jej wpisem. Jeszcze więcej czyta dziś o dziewczynie w mediach. Dowodami na to, że nie kłamie miały być plamka w oku i znamię na nodze, identyczne jak u Madeleine.

Internauci podzielili się na dwa obozy: jedni uwierzyli Harriet, drudzy zaczęli nagonkę, zauważając m.in. że prawdziwa Maddie byłaby młodsza o co najmniej 5 lat. Tak czy inaczej, studentka ma teraz swoje 5 minut sławy, o które, jak przekonuje, wcale się nie prosiła. Nienawistne komentarze sprawiły, że zaczęła odwracać kota ogonem. „To był tylko niewinny żart” – przeczytali wreszcie zwolennicy i przeciwnicy teorii Harriet. Mimo to post wciąż się roznosi.


Jaka jest prawda? Wkrótce się dowiemy!
 
seb/The Independend
 
 
 Pedro Lopez: uwielbiał małe dziewczynki, szczególnie z Ekwadoru…

Pedro Lopez: uwielbiał małe dziewczynki, szczególnie z Ekwadoru…

W drugiej połowie XX w. na terenach Kolumbii, Ekwadoru i Peru ludźmi zawładną strach, wszystko to z powodu żerującego na tych terenach potwora, którego zbrodnie mimo upływu czasu nie przestają wywoływać gęsiej skórki, u każdego kto o nich usłyszy. Osoba Pedro Lopeza,
czytaj dalej

ALE MOC! Oto co potrafi bezpański pies, jak kobieta jest zaatakowana przez …

ALE MOC! Oto co potrafi bezpański pies, jak kobieta jest zaatakowana przez …

Ten filmik pokazuje jedno: bezpańskie psy są czasami naprawdę przydatne. 

Oto kobieta zostaje napadnięta przez jakiegoś bandytę. I do akcji wkracza mały, niepozorny pies…

Zobacz co się stało:

https://www.facebook.com/LADbible/videos/4121919087855250/

 

 

seb

Tak się kończy lekceważenie znaków ostrzegawczych! Zobacz dramatyczny film z Polski

Tak się kończy lekceważenie znaków ostrzegawczych! Zobacz dramatyczny film z Polski

Czym grozi lekceważenie sygnalizacji świetlnej i wjazd na tory wprost pod rozpędzony pociąg? Dobitnie pokazuje to opublikowane w sieci nagranie z wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Łysomicach.
 
Po pierwsze zawsze zachowuj ostrożność i patrz na znaki!
 


 
seb