poniedziałek, Grudzień 24Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

32-letnia nauczycielka z Pensylwanii w USA została zamordowana, 6 miesięcy po tym, jak dyrekcja szkoły zawiesiła ją w pracy za seks z 17-letnim uczniem. Ciało kobiety znaleziono w aucie, zaparkowanym przy podjeździe przed domem jej matki. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że słyszeli co najmniej sześć strzałów.

6 miesięcy wcześniej nauczycielka została przyłapana na gorącym uczynku, podczas uprawiania seksu z 17-letnim uczniem. Patrolujący policjanci zauważyli, że „okna w aucie były zaparowane, a silnik nie pracował”. W środku była kobieta i nastolatek. Bezwstydna nauczycielka, próbowała przekonać funkcjonariuszy, że jedynie rozmawiała z uczniem.

W niedzielę 13 maja znaleziono ciało 32-latki. Na razie nie wiadomo kto zabił nauczycielkę i jakimi kierował się motywami.

źródło: fakt.pl, foto: Facebook

Nadchodzi mocne załamanie pogody! Sprawdź gdzie wystąpią gwałtowne BURZE!

Nadchodzi mocne załamanie pogody! Sprawdź gdzie wystąpią gwałtowne BURZE!

Nadchodzi mocne załamanie pogody. Początek maja zdecydowanie rozpieszczał nas pod względem temperatury. Teraz przyjdą burze. Gdzie mogą pojawić się niebezpieczne zjawiska? 

16 maja będzie  bardzo ulewny. Nad kilkoma regionami Polski pojawiają się groźne burze z silnymi wiatrami. Burze pojawią się na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Kieleczczyźnie oraz Małopolsce. Wiatr może wiać z prędkością nawet do 90 km na godzinę i może przynieść szkody w postaci połamanych gałęzi.

W pozostałych częściach kraju będzie zdecydowanie łagodniej. W Warszawie i Łodzi może delikatnie popadać. Średnia temperatura wyniesie 21 stopni Celcjusza.

źródło: IMGW

Syn znanego piosenkarza zatrzymany! Awanturował się i miał przy sobie…

Syn znanego piosenkarza zatrzymany! Awanturował się i miał przy sobie…

Syn największego polskiego gwiazdora disco-polo został zatrzymany. 28-letni Daniel M. awanturował się w domu swojej dziewczyny w Russocicach, w dodatku miał przy sobie narkotyki. 

Policja nie ujawniła co dokładnie robił młody mężczyzna. Przegląd Koniński pisze, że syn Zenona Martyniuka podjechał pod dom swojej dziewczyny, a następnie wszczął awanturę, był agresywny w stosunku do rodziców swojej partnerki. Powodem miało być to, że nastolatka jest w trakcie matur i powinna się uczyć, a nie spędzać czas z chłopakiem.

– Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie – powiedział asp. sztab. Mateusz Latuszewski.

Daniel M. nie poszedł w ślady ojca. Tylko raz wystąpił w teledysku gwiazdora. Skończył za to szkołę morską i jest marynarzem.

źródło: fakt.pl

Koniec akcji ratunkowej w Kopalni Zofiówka! Odnaleziono ostatniego górnika!

Koniec akcji ratunkowej w Kopalni Zofiówka! Odnaleziono ostatniego górnika!

Po północy Jastrzębska Spółka Węglowa podała informację, że ratownicy odnaleźli ciało ostatniego z poszukiwanych górników. Było uwięzione pod jedną z konstrukcji w zniszczonym tąpnięciem chodniku. 

Do dramatu w kopalni doszło 5 maja. W wyniku silnego wstrząsu zginęło dwóch górników, a dwaj trafili z lekkimi obrażeniami do szpitala. Do dwóch następnych ciał ratownicy dotarli w sobotę i niedzielę, po tygodniu prowadzonej akcji.

W poniedziałek do akcji włączono psy tropiące, które podjęły trop ostatniego z zaginionych.

źródło: wp.pl