piątek, Grudzień 21NIE ŻYJE świadek ws. dzieciobójstwa z Ciecierzyna!

NIE ŻYJE świadek ws. dzieciobójstwa z Ciecierzyna!

Czarne chmury, od jakiegoś czasu zawisły nad Ciecierzynem. Nie żyje świadek, a za razem jeden z sąsiadów zatrzymanej za dzieciobójstwo pary. Służby zostały poinformowane przez mieszkańców, których niepokoiło to, że 39-latek od jakiegoś czasu nie wychodzi z domu.

Policja pojawiła się w jego domu, na miejscu znaleziono zwłoki mężczyzny. Mieszkał sam. 39-latek był kilka dni temu przesłuchiwany przez policję jako świadek ws. dzieci Aleksandry J. Jak zauważają lokalne media, zmarły był dobrym znajomym zatrzymanej kobiety oraz jej partnera Dawida W. i często bywał w ich domu.

 

ZOBACZ: Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

 

– Według wstępnych ustaleń nie ma podejrzeń co do udziału osób trzecich w tym zgonie. Jednak prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci – mówi opolskiemu portalowi asp. sztab. Dawid Gierczyk, rzecznik policji w Kluczborku. Śledczy w żaden sposób nie łączą śmierci mężczyzny ze sprawą dzieciobójstwa.

źródło: o2.pl

fot. youtube.com

Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

Policjantom z Komendy Stołecznej Policji, udało się rozbić groźny gang Artura A. ps. Snajper. Pierwsza obława, mająca miejsce w czerwcu, się nie udała. Teraz, w ręce policjantów, wpadło 7 członków grupy. Zajmowali się oni handlem amfetaminą, mefedronem i marihuaną na szeroką skalę.

Policjanci i antyterroryści wkroczyli do mieszkań w Warszawie, Górze Kalwarii i okolicach Piaseczna. W wyniku akcji policji, do aresztu trafili: 32-letni Łukasz K., 23-letni Sebastian W., 23-letni Łukasz S., 23-letni Piotr J., 21-letni Patryk Ż., 35-letni Piotr H. oraz 24-letni Adam M. Zatrzymani zajmowali się głównie detalicznym handlem narkotykami, ale w ich domach znaleziono również sterydy anaboliczne, pałki baseballowe i maski.

 

ZOBACZ:Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

 

Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia. W śledztwie dotyczącym gangu z Góry Kalwarii zarzuty usłyszało już ponad 20 osób, w tym szef bandy – Artur A. Jak ustaliła policja, grupa może mieć również związek z postrzeleniem Marka K. ps. „Muł”, uważanego za bossa piaseczyńskiego półświatka.

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com

Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Viktoria Makai, Węgierka, mistrzyni ultramaratonu, postanowiła podać mroczną informację na światło dzienne. Silna kobieta, podczas treningu w Budapeszcie, została ofiarą gwałtu. Przyznała, że ofiarę znała z widzenia. Mówi o tym, ku przestrodze, w kampanii „Run Away”.

Węgierska mistrzyni, żona i matka dwójki dzieci, została zaatakowana, gdy biegła wzdłuż drogi swoją stałą trasą. Sama twierdzi, że napastnika znała z widzenia. Nagle, niespodziewanie do niej podbiegł, pobił ją, a następnie doszło do gwałtu. Przyznaje, że w trakcie całego zajścia, mijały ich samochody, lecz żaden się nie zatrzymał. Myślała, że zginie z rąk bandyty, gdy nagle zjawił się jej mąż. Mężczyzna, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością żony, postanowił sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Być może, gdyby nie to, kobieta by została zamordowana.

 

ZOBACZ:Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

 

Po opuszczeniu szpitala sportsmenka postanowiła opowiedzieć o swojej tragedii i rozpocząć kampanię antyprzemocową „Run Away”. Składa się ona z sześciu portretów pobitej Victorii. Każdy z nich opatrzony jest innym hasłem: „Uciekaj!”, „Czy czujesz się bezpieczna?”, „Otwórz oczy!”, „Powiedziałaś komuś?”, „Pomógłbyś/pomogłabyś?”, „Nie masz się czego wstydzić!”.

źródło: fakt.pl

fot. pixabay.com

Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Jurgen Stock, sekretarz generalny Interpolu, ostrzega Europę, przed Dżihadystami odsiadującymi swoje wyroki na naszym kontynencie. Niebawem, mają oni wyjść z więzienia.

„Może wtedy nastać epoka ISIS 2.0” – ostrzega Stock. Wspomina, że nie można przedwcześnie mówić o sukcesie w walce z terrorystami. Za przykład, podaje ostatnie wydarzenia ze Strasbourga. „Wielu ekstremistów skazywano na dość niskie wyroki. Oni wyjdą na wolność w ciągu najbliższych lat. Mogą połączyć swoje siły i wspólnie z grupami terrorystycznymi stworzyć ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa” – sekretarz Interpolu.

 

ZOBACZ:„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

 

Nie można również mówić o sukcesie na Bliskim Wschodzie, ponieważ nie wszystkich Dżihadystów udało się pojmać. Reszta jest na wolności i cały czas stanowi poważne zagrożenie dla Europy. Dodatkowo, przestrzega przed wdowami i dziećmi, które mogą szukać zemsty.

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com